Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. analiz

Extradom.plO firmie

  • Jaworska 13, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Extradom.pl

Jaworska 13

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • rozwój narzędzi analitycznych (m.in. za pomocą pakietu R),

  • pozyskiwanie i łączenie danych z różnych źródeł (Google Analytics, bazy MySQL) na potrzeby raportów i analiz,

  • codzienna analiza i okresowe raportowanie kluczowych wskaźników efektywności (KPI),

  • walidacja jakości danych,

  • automatyzowanie codziennej pracy,

  • przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby biznesu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie inżynierskie lub magisterskie (ew. w trakcie studiów zaocznych) matematyczne lub analityczne, najlepiej ze specjalizacją statystyka lub ekonomiczne ze specjalizacją ekonometria,

  • znajomość podstaw SQL,

  • bardzo dobra znajomość MS Excel,

  • bardzo dobra znajomość pakietu R,

  • mile widziana znajomość Google Analytics lub Salesforce,

  • zaangażowanie.

Mile widziane

  • doświadczenie zawodowe w obszarze analizy danych,

  • dodatkowym atutem będzie podstawowa wiedza o e-biznesie oraz segmentacji rynku i/lub znajomość Tablau.

To oferujemy

  • pracę w zespole z ludźmi otwartymi na Twoje pomysły i chętnie dzielącymi się swoją wiedzą

  • szkolenia czy konferencje - nie ma problemu!

  • dbamy o naszych pracowników oferując dostęp do bezpłatnej prywatnej opieki medycznej oraz grupowego ubezpieczenia na życie

  • udostępniamy firmową biblioteczkę, kindle a nawet hulajnogi elektryczne

  • mieścimy się blisko centrum, w nowoczesnym biurowcu przy Jaworskiej 13 we Wrocławiu (choć chwilowo pracujemy zdalnie)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Extradom.pl

Extradom.pl od 20 lat nie tylko sprzedaje gotowe projekty domów, ale także doradza budującym je Polakom. Na każdym etapie służymy radą, wsparciem i pomocą. Przez 7 dni w tygodniu pomagamy klientom znaleźć wymarzony projekt domu.

Jesteśmy zespołem, który RAZEM pracuje dla trzech e-commerce’ów. Pod naszymi skrzydłami znajdują się spółki Totalmoney.pl, Extradom.pl i Homebook.pl. RAZEM decydujemy o kierunkach rozwoju w finansach, budowie domów i wyposażeniu wnętrz.

Naszą misją jest USER FIRST. To użytkownik stoi w centrum naszego zainteresowania; na biznes patrzymy z jego perspektywy. Nie zapominamy jednak, że użytkownikami są także pracownicy.

Jesteśmy częścią Wirtualna Polska Holding.

Przewiń do profilu firmy