Oferta pracy

Specjalista ds. Analiz

Santander Consumer Bank SA

  • Legnicka 48b, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Legnicka 48b

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Do zgranego, otwartego zespołu pełnego zapału i pomysłów poszukujemy osoby, która dzięki swoim talentom, pasjom i umiejętnościom mogłaby nas wesprzeć w szczególnie ważnych obszarach związanych z:

  • Realizacją strategii marketingu bezpośredniego poprzez wdrażanie i rozwój rozwiązań wpływających na relacje Banku z Klientami,

  • Analizą danych i ich przemyślaną wizualizacją na potrzeby kierunkowych decyzji dalszych działań,

  • Tworzeniem i zarządzaniem strukturami bazodanowymi zawierającymi duże zbiory danych,

  • Wsparciem analitycznym przy przygotowywaniu kampanii ofertowych do Klienta oraz udostępnianiu produktów bankowych,

  • Analityką produktową, w szczególności w zakresie produktu karta kredytowa,

  • Monitorowaniem i raportowaniem skuteczności i efektywności obsługiwanych procesów i kampanii.

Nasze wymagania

  • Zaawansowana znajomość SQL i narzędzi MS SQL,

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office oraz VBA,

  • Rozwinięte kompetencje analityczne i umiejętność trafnego formułowania wniosków,

  • Kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań,

  • Komunikatywność i współpraca jako klucz do osiągania najlepszych efektów.

Mile widziane

  • Znajomość Power BI,

  • Wiedza na temat instrumentów płatniczych, w szczególności karty kredytowej

  • Wykształcenie kierunkowe: matematyka, informatyka, statystyka,

  • Poczucie odpowiedzialności za rezultaty i wyniki.

To oferujemy

  • Pracę w zespole zaangażowanych profesjonalistów, dużą samodzielność działania oraz możliwość rozwoju w ramach międzynarodowej korporacji finansowej.

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • dofinansowanie nauki języków

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • ubezpieczenie na życie

    • możliwość pracy zdalnej

    • zniżki na firmowe produkty i usługi

    • spotkania integracyjne

    • preferencyjne pożyczki

    • firmowa biblioteka

    • brak dress code’u

    • kawa / herbata

    • napoje

    • parking dla pracowników

    • strefa relaksu

    • dodatkowe świadczenia socjalne

    • dofinansowanie usług turystycznych

    • dofinansowanie biletów do kina, teatru

    • dofinansowanie wypoczynku

    • dofinansowanie wakacji dzieci

    • inicjatywy dobroczynne

    • dodatkowy urlop

    • zniżki na zakupy w centrach handlowych

    • Wsparcie psychologiczne

    Etapy rekrutacji
    1

    Selekcja CV

    2

    Wywiad telefoniczny

    3

    Spotkanie z HR i przyszłym przełożonym

    4

    Spotkanie z zespołem

    5

    Informacja zwrotna

    Santander Consumer Bank to lider na rynku consumer finance w Polsce. Oferujemy kredyty na zakup towarów i usług, gotówkowe, karty kredytowe, różne formy finansowania zakupu samochodu oraz lokaty terminowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Posiadamy także różnorodne rozwiązania ubezpieczeniowe oraz kredyty gospodarcze przygotowane dla dealerów i komisów samochodowych. Od 12 lat jesteśmy częścią hiszpańskiej Grupy Santander, do której w Polsce należy również Santander Bank Polska (do września: Bank Zachodni WBK)

    W 2020 roku po raz kolejny uzyskaliśmy prestiżowy tytuł Top Employer przyznany przez Top Employers Institute.

    Więcej informacji o nas znajdziesz na naszym profilu.

    Przewiń do profilu firmy