Oferta pracy

Specjalista ds. Analiz Zamówień

TIM S.A.

TIM S.A.

Jaworska 13

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad prognozowaniem zamówień i zapasu magazynowego z użycie dedykowanego oprogramowania prognostycznego

  • zarządzanie parametrami logistycznymi ponad 70 tys. produktów stale utrzymywanych na magazynie

  • praca nad ciągłym parametryzowaniem narzędzia prognostycznego (wyznaczenie obszarów/parametrów mających aktualnie zastosowanie i wpływ na prognozowanie oraz ich opisanie; wyznaczenie obszarów/parametrów obecnie niewykorzystywanych, potencjalnych szans na lepsze prognozowanie)

  • praca nad rozwojem narzędzia prognostycznego - administrator programu

  • analiza wskaźników i mierników oraz rekomendacja zmian

  • współpraca z pozostałymi zespołami Wydziału Zakupów

  • współpraca z dostawcą oprogramowania prognostycznego

Nasze wymagania

  • minimum 1 rok doświadczenia na stanowiskach związanych z raportowaniem, analizą finansową lub statystyczną

  • wiedza z zakresu statystyki i analizy danych

  • doskonałe zdolności analityczne;

  • umiejętność tworzenia modeli prognostycznych

  • doświadczenie w planowaniu

  • dokładność i skrupulatność w realizacji powierzonych zadań

  • dociekliwość w poszukiwaniu najlepszych, nieszablonowych rozwiązań

  • samodzielność w działaniu oraz umiejętność organizacji pracy

  • zaawansowana znajomość MS Excel

Mile widziane

  • znajomość języka niemieckiego

  • doświadczenie na stanowiskach związanych z analizą procesów logistycznych

To oferujemy

  • stabilną pracę w firmie, która jest liderem na rynku

  • możliwość poszerzenia swoich kompetencji oraz zdobywania nowych

  • realny wpływ na rozwój i automatyzaję procesów w organizacji

  • pracę w dużym, zróżnicowanym zespole

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowy urlop

TIM S.A.

Od ponad 30 lat rozwijamy się i nieustannie zmieniamy, dążąc do doskonałości. Jesteśmy liderem hurtowej dystrybucji artykułów elektronicznych w Polsce, który dokonał rewolucji w tej branży, wdrażając po raz pierwszy na tak dużą skalę e-commerce. Tak powstał unikalny, hybrydowy model biznesowy, łączący e-handel z doświadczeniem oraz umiejętnościami naszych pracowników.

Przewiń do profilu firmy