Oferta pracy

Specjalista ds. Analiz

Integer Group Services Sp. z o.oO firmie

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Analiza wskaźników i mierników oraz rekomendacja zmian,

  • Tworzenie raportów i analiz operacyjnych,

  • Współpraca z innymi działami w celu przygotowania interpretacji,

  • Opracowywanie i wdrażanie narzędzi usprawniających analizy i raporty,

  • Poszukiwanie możliwości zwiększenia efektywności realizowanych zadań.

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia na stanowiskach związanych z raportowaniem, analizą finansową lub statystyczną,

  • Wiedza z zakresu statystyki i przetwarzania danych,

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel (m.in. obsługa makr, tabele przestawne, wykresy),

  • Zdolności analityczne oraz synteza wniosków,

  • Dobra organizacja pracy własnej,

  • Samodyscyplina, kreatywność oraz samodzielność w działaniu,

  • Orientacja na wyniki.

Mile widziane

  • Znajomość branży kurierskiej.

  • Znajomość VBA, SQL, Power BI.

To oferujemy

  • Umowa o pracę w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce,

  • Atrakcyjne premie, adekwatne do Twojego zaangażowania,

  • Możliwość rozwoju w ramach struktury firmy,

  • Stabilna pracy w firmie, która jest liderem na rynku,

  • Możliwość poszerzenia swoich kompetencji oraz zdobywania nowych,

  • Partnerska współpraca, która jest dla nas największą wartością,

  • Wspólne celebrowanie wydarzeń, zarówno dużych jak i tych mniejszych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Integer Group Services Sp. z o.o

Jesteśmy firmą kurierską, której wizytówką jest wyjątkowa usługa niedostępna u innych - Paczkomaty. Stawiamy na nowoczesność i rozwiązania zapewniające jak największy komfort naszym Klientom. Obecnie funkcjonuje 11 000 Paczkomatów na terenie całej Polski, a ich liczba stale się powiększa!

DOŁĄCZ DO #TEAMINPOST

Obecnie do naszego Oddziału w Zielonej Górze szukamy: Specjalisty ds. Analiz.

Przewiń do profilu firmy