Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. analizy danych finansowych i raportowania

Polski Rejestr Statków S.A.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • analiza umów oraz weryfikacja danych finansowych z umowami,

  • badanie rentowności zleceń, umów,

  • analiza danych sprzedażowych, kosztowych oraz rentowności,

  • monitoring kosztów,

  • uczestnictwo w budżetowaniu,

  • przygotowanie cyklicznych raportów oraz informowanie o odchyleniach,

  • agregowanie danych, wyciąganie wniosków biznesowych oraz proponowanie rozwiązań,

  • prezentacja danych statystycznych w formie tabel i wykresów,

  • wsparcie w zakresie tworzenia raportów finansowych i analizy finansowej.

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze kontrolingu/analiz,

  • dobra znajomość programu Excel (poziom tabel przestawnych i wyżej),

  • dobra znajomość zagadnień z obszaru rachunkowości zarządczej,

  • wysokie zdolności analityczne,

  • umiejętność pracy na dużych zbiorach danych,

  • chęci oraz zdolność szybkiego uczenia się.

  • Mile widziane:

  • znajomość Symfonii,

  • znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • pracę w dynamicznym zespole w organizacji o marce rozpoznawalnej na rynku międzynarodowym,

  • rozwój zawodowy oparty na systemie szkoleń i kształtowania środowiska pracy,

  • Pracowniczy Program Emerytalny,

  • pakiet Opieki Medycznej.

O nas

Jesteśmy instytucją prowadzącą niezależną działalność rzeczoznawczą na rynku międzynarodowym, która kierując się interesem publicznym – poprzez formułowanie wymagań, nadzór i wydawanie odpowiednich dokumentów - pomaga administracjom państwowym, ubezpieczycielom i swoim klientom zapewnić bezpieczeństwo ludzi, obiektów pływających, lądowych, ładunków i środowiska naturalnego.