Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. analizy danych i controllingu

MARMAO firmie

  • Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i utrzymywanie raportów i dashboardów analitycznych
  • Przetwarzanie (generowanie i konsolidacja) danych pochodzących z różnych systemów raportowych
  • Generowanie raportów okresowych oraz raportów ad hoc
  • Optymalizacja istniejących rozwiązań
  • Pisanie zapytań SQL, tworzenie modeli danych oraz miar w DAX
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie pojawiających się problemów
  • Udział w projektach rozwoju systemów

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość SQL i języka analizy danych typu DAX
  • Bardzo dobra znajomość Excela oraz narzędzia OLAP
  • Umiejętność wizualizacji danych
  • Umiejętności analityczne
  • Zdolność szybkiego diagnozowania i rozwiązywania problemów
  • Rzetelność i odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowany kierunek: Informatyka, ekonometria, matematyka)

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z narzędziem ETL (Power BI, Tableau)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Bardzo dobre, przyjazne warunki pracy
  • Interesującą pełną wyzwań pracę w renomowanej firmie
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie na preferencyjnych warunkach
  • Inicjatywy integracyjne oraz młody, zgrany i otwarty zespół, dla którego współpraca i wymiana wiedzy, jest bardzo dużą wartością
  • Pracę w dogodnej lokalizacji – w ścisłym centrum miasta
  • Rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych
  • Zapewniamy zachowanie równowagi pomiędzy pracą a życiem prywatnym.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • preferencyjne pożyczki
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • pikniki rodzinne

Co nas wyróżnia i dlaczego warto do nas dołączyć:

Czerpiemy przyjemność ze współpracy – ludzie są naszym najważniejszym kapitałem

Lubimy działać aktywnie, mieć wpływ na rzeczywistość i widzieć efekty naszej pracy

Szukamy optymalnych rozwiązań poprzez synergię działań zespołowych oraz otwartość na nowe pomysły

Wyzwalamy kreatywność, wychodzimy poza sztywne ramy

Wspólnie budujemy organizację gwarantującą bezpieczeństwo, oferującą możliwości rozwoju i satysfakcję z odniesionych sukcesów

Co jeszcze zyskasz:

Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim

Pracę w dynamicznej spółce, będącej liderem w swojej branży

Inspirujące wyzwania zawodowe prowadzące do rozwoju Twoich kompetencji

Realizację codziennych zadań w profesjonalnym i otwartym zespole

Dogodna lokalizacja i elastyczne godziny pracy

Specjalista ds. analizy danych i controllingu, Rzeszów