Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. analizy danych i controllingu

MARMA

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i utrzymywanie raportów i dashboardów analitycznych

  • Przetwarzanie (generowanie i konsolidacja) danych pochodzących z różnych systemów raportowych

  • Generowanie raportów okresowych oraz raportów ad hoc

  • Optymalizacja istniejących rozwiązań

  • Pisanie zapytań SQL, tworzenie modeli danych oraz miar w DAX

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie pojawiających się problemów

  • Udział w projektach rozwoju systemów

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość SQL i języka analizy danych typu DAX

  • Bardzo dobra znajomość Excela oraz narzędzia OLAP

  • Umiejętność wizualizacji danych

  • Umiejętności analityczne

  • Zdolność szybkiego diagnozowania i rozwiązywania problemów

  • Rzetelność i odpowiedzialność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowany kierunek: Informatyka, ekonometria, matematyka)

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z narzędziem ETL (Power BI, Tableau)

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Bardzo dobre, przyjazne warunki pracy

  • Interesującą pełną wyzwań pracę w renomowanej firmie

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie na preferencyjnych warunkach

  • Inicjatywy integracyjne oraz młody, zgrany i otwarty zespół, dla którego współpraca i wymiana wiedzy, jest bardzo dużą wartością

  • Pracę w dogodnej lokalizacji – w ścisłym centrum miasta

  • Rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych

  • Zapewniamy zachowanie równowagi pomiędzy pracą a życiem prywatnym.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

Co nas wyróżnia i dlaczego warto do nas dołączyć:

Czerpiemy przyjemność ze współpracy – ludzie są naszym najważniejszym kapitałem

Lubimy działać aktywnie, mieć wpływ na rzeczywistość i widzieć efekty naszej pracy

Szukamy optymalnych rozwiązań poprzez synergię działań zespołowych oraz otwartość na nowe pomysły

Wyzwalamy kreatywność, wychodzimy poza sztywne ramy

Wspólnie budujemy organizację gwarantującą bezpieczeństwo, oferującą możliwości rozwoju i satysfakcję z odniesionych sukcesów

Co jeszcze zyskasz:

Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim

Pracę w dynamicznej spółce, będącej liderem w swojej branży

Inspirujące wyzwania zawodowe prowadzące do rozwoju Twoich kompetencji

Realizację codziennych zadań w profesjonalnym i otwartym zespole

Dogodna lokalizacja i elastyczne godziny pracy