Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. analizy danych i przetargów

GEODISO firmie

  • Stryków, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
GEODIS to światowy lider w dziedzinie transportu i logistyki, od ponad 100 lat wspiera Klientów, oferując szeroki wachlarz rozwiązań transportowo-logistycznych. Wizja GEODIS to partnerstwo na rzecz rozwoju Klientów. Osiągamy to poprzez sprawdzone specjalistyczne doświadczenie w pięciu wzajemnie uzupełniających się liniach działalności: Supply Chain Optimization, Freight Forwarding, Contract Logistics, Distribution & Express oraz Road Transport. Jesteśmy obecni w 120 krajach, zatrudniając około 41 000 pracowników. W Polsce dynamicznie rozwijamy swoją działalność, zatrudniając ponad 300 pracowników w 8 lokalizacjach.

Sekretem sukcesu Geodis jest pasja i zaangażowanie naszych Pracowników, dlatego zatrudniamy najlepszych specjalistów na rynku, zapewniając im szerokie możliwości podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego w strukturach firmy. Dbamy o zdrowie, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie naszych Pracowników i ich Rodzin poprzez bogaty pakiet socjalny oraz wsparcie rozwoju pasji i zainteresowań. Dzięki uporządkowanej strukturze oraz przyjaznej atmosferze opartej na partnerstwie i wzajemnym szacunku sięgamy po liczne sukcesy na rynku polskim  i światowym.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:
Specjalista ds. analizy danych i przygotowywania ofert
do przetargów w branży transportowo-logistycznejNumer ref.: Miejsce pracy: jeden z naszych oddziałów Warszawa lub Czeladź (woj. śląskie) lub Stryków (woj. łódzkie)

Opis stanowiska:

  • Udział w przetargach dot. transportu drogowego (FTL, LTL)
  • Analiza dokumentacji przetargowej
  • Podsumowywanie warunków: ocena możliwości i ryzyka
  • Analiza zebranych danych (głównie w Excelu)
  • Sporządzenie zestawień i raportów, wyciąganie wniosków
  • Przygotowywanie wkładu analitycznego
  • Sporządzanie ofert
  • Dbanie o właściwy przepływ informacji pomiędzy Działem Handlowym, Działem Zakupów
    oraz innymi Działami operacyjnymi
  • Przygotowywanie prezentacji na potrzeby ofert, spotkań z klientami i przetargów
    w języku polskim/angielskim
  • Udział w spotkaniach wewnętrznych oraz telekonferencjach z klientami
  • Nadzór nad kalendarzem przetargowym i harmonogramem
  • Monitorowanie i analiza rynku TSL

U kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Doświadczenie w przygotowywaniu ofert do przetargów w branży transportowo-logistycznej
  • Świetne zdolności analizowania danych
  • Bardzo dobrą znajomość Excela
  • Umiejętność programowania VBA będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Mile widziane wykształcenie wyższe na kierunkach: logistyka, transport, finanse, kontroling, analiza danych, statystyka
  • Mile widziane doświadczenie operacyjne w dziale spedycji drogowej
  • Znajomość przepisów/regulacji dotyczących transportu
  • Znajomość specyfiki wymagań klientów i dostawców w transporcie drogowym
  • Znajomość języka niemieckiego lub francuskiego będzie dodatkowym atutem

Zapewniamy:

  • Stabilną, rozwojową pracę międzynarodowej firmie o światowej renomie
  • Szeroki zakres usług: transport drogowy, morski, lotniczy, kolejowy, logistyka kontraktowa
  • Przyjazną atmosferę opartą na partnerstwie i wzajemnym szacunku
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Bogaty pakiet socjalny z prywatną opieką medyczną w wielu wariantach oraz szerokim pakietem ubezpieczenia na życie i kartą MultiSport
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wypoczynku dla dzieci i młodzieży, bony na święta)
  • Świeże owoce w każdy wtorek
  • Program Pracowniczych Planów Kapitałowych
  • Przyjazny proces rekrutacji i adaptacji nowych pracowników
  • Ciekawe eventy i wydarzenia firmowe organizowane również on-line
  • Możliwość wzięcia udziału w inicjatywach społecznych i sportowych
  • Przyjazne, nowoczesne biuro z parkingiem dla pracowników
  • Narzędzia dostosowane do pracy zdalnej
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
W CV prosimy umieścić klauzulę:
Aplikując na powyższe ogłoszenie rekrutacyjne, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonym kwestionariuszu osobowym, zwanym CV,  dla potrzeb aktualnej rekrutacji, zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).

Ogłoszenie archiwalne