Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. analizy danych

Contrain Group sp. z o.o.

  • 3 Maja 14A, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

3 Maja 14A

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie i analiza danych pod kątem istotnych zagadnień biznesowych

  • prezentowanie danych w systemie BI w tym w Power BI,

  • przygotowywanie oraz prezentacja wniosków z analizy danych, generowanie raportów

  • przeprowadzanie analizy baz danych oraz procesów przepływu danych pomiędzy systemami, w aspekcie jakości i spójności danych w całej organizacji,

  • utrzymywanie mapy przepływu danych w systemach i aplikacjach

  • inicjowanie i monitorowanie działań w zakresie podnoszenia jakości danych przetwarzanych przez organizację,

Nasze wymagania

  • doświadczenie w analizie danych

  • doskonała znajomość MS Excel oraz innych narzędzi Office 365

  • doświadczenie w pracy z systemem BI, importem i prezentacją danych

  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków

  • swobodna komunikacja pozwalająca na prezentację wniosków z analiz podczas spotkań również w j. angielskim

To oferujemy

  • elastyczne i dopasowane do Twoich preferencji formy współpracy (umowa o pracę /B2B)

  • atrakcyjne wynagrodzenie, roczną premię oraz prezenty świąteczne

  • realny rozwój kompetencji poprzez udział w wiodących projektach szkoleniowych i rozwojowych

  • możliwość pracy i kreowania rozwiązań z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii

  • atmosferę współpracy i otwartości

  • prowadzenie projektów dających satysfakcję

  • kulturę organizacyjną zapewniająca efekt synergii

  • program Contrain Care, mający na celu zadbanie o zdrowie pracowników

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej, której serce bije dla ludzi. Zdobyliśmy tytuł Agencji zatrudnienia przyjaznej pracownikom przyznawany przez Konfederację Lewiatan i Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych. Znaleźliśmy się również na 12 miejscu w swojej kategorii wśród 300 najlepszych pracodawców w Polsce wskazanych w miesięczniku Forbes. Jeśli szukasz inspirującego miejsca pracy, nie mogłeś trafić lepiej!

Przewiń do profilu firmy