Oferta pracy

Specjalista ds. Analizy Danych

Media Expert

Jędrzejowska 45

Górna

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie raportów i zestawień

  • przygotowywanie narzędzi do ewidencji danych i obsługa baz danych

  • optymalizacja i usprawnianie procesów raportowania

  • monitorowanie efektywności kluczowych procesów (monitorowanie i analiza KPI)

  • przygotowywanie rekomendacji biznesowych

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość Excela

  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne

  • zaangażowanie oraz chęci pogłębiania wiedzy w powierzonym obszarze

  • rzetelność, sumienność i dokładność

  • mile widziana znajomość SQL i Visual Basic

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • premie za efektywność, frekwencję i staż pracy

  • do 1500 zł za program poleceń pracowniczych

  • obiad za złotówkę

  • dofinansowanie do karty MultiSport

  • prywatną opiekę medyczną

  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach

  • zniżki na zakup najnowocześniejszego sprzętu w naszych elektromarketach

  • pomoc i opiekę naszej fundacji ,,Włącz się” dla Ciebie i Twoich bliskich

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach

  • opieka fundacji Media Expert „Włącz się”

  • premia świąteczna

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas!

Przewiń do profilu firmy

- Przygodę z Media Expert zacząłem od posady magazyniera. I czułem się ważny, bo to ode mnie wszystko się zaczynało! – mówi Marcin, nasz trener z Łodzi. Dzięki ambicji i zaangażowaniu awansował kilka razy. Bo w ME stawiamy na swoich. Zostań jednym z nas (i poznaj Marcina).