Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. analizy danych

GABONA O firmie

  • Ożarów Mazowiecki, Pruszków, Ołtarzew (pow. warszawski zachodni), Warszawa

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 5 lat temu
  • Specjalista

Firma o zasięgu międzynarodowym zajmująca się sprzedażą hurtową oraz detaliczną kosmetyków poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:
  • Sporządzanie wielowymiarowych raportów sprzedażowych oraz zakupowych (dziennych, miesięcznych i kwartalnych)
  • Sporządzanie analiz porównawczych
  • Zbieranie i selekcjonowanie informacji
  • Przygotowywanie zamówień do dostawców w oparciu o sporządzone analizy
  • Kalkulacja cen i sporządzanie ofert handlowych
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Excel
  • Umiejętność analizy dużej ilości danych pochodzących z różnych źródeł
  • Umiejętność pracy w zespole oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Dobra organizacja pracy
Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o silnej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne