Oferta pracy
PL51339
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Devire Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Devire Sp. z o.o., Devire GmbH oraz Devire s.r.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz oświadczasz, że akceptujesz naszą Politykę Prywatności (www.devire.pl/polityka-prywatnosci) i Regulamin Serwisu (www.devire.pl/regulamin-serwisu/)
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz

Specjalista ds analizy danych / płace z językiem niemieckim/włoskim

Devire

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ważna jeszcze 6 dni
    do: 21 sie 2022
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta - lidera z branży automatyki przemysłowej poszukujemy kandydata, który ma doświadczenie w obszarze przetwarzania danych, pracy z danymi/liczbami oraz zna komunikatywnie język niemiecki lub włoski na stanowisko specjalisty ds analizy danych w obszarze płac

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie danych płacowych do zewnętrznego dostawcy płac

  • Kontrolowanie danych płacowych otrzymanych od zewnętrznego dostawcy listy płac

  • Przygotowanie i weryfikacja dokumentacji/deklaracji i raportów wymaganych przez urzędy i instytucje państwowe

  • Kontrola działań płacowych w celu zapewnienia terminowych, dokładnych wypłat zgodnych z procesami

  • Odpowiadanie na zapytania pracowników dotyczące wynagrodzeń,

  • Praca z dokumentacją procesową oraz zmianami prawnymi

  • Udział w procesie audytowym danych płacowych

  • Współpraca z zewnętrznym dostawcą usług płacowych

Wymagania pracodawcy

  • Wyższe wykształcenie w zakresie nauk ścisłycych lub zarządzania zasobami ludzkimi

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

  • Dobra znajomość języka włoskiego lub niemieckiego

  • Pierwsze doświadczenie w obszarze payroll, hr, procesowania danych lub finansów

  • Bardzo dobra znajomość programu Excel

Pracodawca oferuje

  • Możliwość pracy w modelu hybrydowym 50/50

  • Możliwość awansu w strukturach firmy np w dziale OtC

  • Atrakcyjny pakiet benefitów: Platformy mybenefit, opieka medyczna, karta lunch pass, premia świąteczna, bonus świąteczny, miejsce parkingowe, Platformy wellbeing, joga

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie, która rozwija się w dynamicznie

Devire

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru. Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Przewiń do profilu firmy