Oferta pracy

Specjalista ds. analizy danych techniczno - ekonomicznych

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.O firmie

  • ul. Mikołowska 100, 40-065 Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.

to spółka Skarbu Państwa o ugruntowanej pozycji na rynku. W okresie transformacji uratowaliśmy tysiące miejsc pracy unowocześniając duże i średnie przedsiębiorstwa. Dziś jesteśmy dynamiczną firmą, która zajmuje się innowacjami, restrukturyzacją i inwestycjami.

Obecnie poszukujemy osoby do Oddziału ARP S.A. w Katowicach na stanowisko:

Specjalista ds. analizy danych techniczno - ekonomicznychNumer ref.: OKT/01/2021

OPIS STANOWISKA

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna w szczególności za:

  • sporządzanie opracowań analitycznych
  • zbieranie, analiza i opracowywanie danych techniczno – ekonomicznych i finansowych dotyczących górnictwa węgla kamiennego
  • monitoring, analiza i ocena produkcji węgla kamiennego poszczególnych podmiotów produkcyjnych, sprzedaży oraz cen węgla kamiennego u krajowych producentów oraz ilości węgla importowanego
  • monitoring i analiza informacji w zakresie wynagrodzeń oraz czasu pracy w spółkach węglowych
  • współpraca z podmiotami sektora górnictwa węgla kamiennego

OCZEKIWANIA

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, ekonomia, finanse)
  • minimum 1 rok doświadczenia w wykonywaniu zadań z zakresu rachunkowości/finansów
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office 365
  • umiejętność korzystania z baz danych
  • wysokie umiejętności analityczne
  • zdolność planowania i organizowania pracy
  • samodzielność, dokładność i skrupulatność

MILE WIDZIANE

  • znajomość sektora górnictwa węgla kamiennego
  • studia podyplomowe z zakresu księgowości/finansów
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2

WYBRANEMU KANDYDATOWI OFERUJEMY

  • umowę o prace
  • pracę w dynamicznej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • bogaty pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport, dodatkowe ubezpieczenie na życie, fundusz socjalny
  • szkolenia
  • lekcje języków obcych

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. z siedzibą przy ul. Nowy Świat 6/12, 00-400 Warszawa.

  1. ARP S.A. oświadcza, że wyznaczyła inspektora ochrony danych, o którym mowa w art. 37-39 RODO. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych w ARP S.A.: [email protected], Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., 00-400 Warszawa, ul. Nowy Świat 6/12.
  2. Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. b RODO oraz art. 6 ust. 1 lit. c RODO), natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie Państwa zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

ARP S.A. będzie przetwarzała Państwa dane osobowe, także w kolejnych naborach pracowników, jeżeli wyrażą Państwo na to zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

Jeżeli w dokumentach zawarte są szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna będzie Państwa zgoda na ich przetwarzanie (art. 9 ust. 2 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

  1. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom trzecim.
  2. Państwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji. W przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystywane danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą wykorzystywane przez 6 miesięcy.
  3. Mają Państwo prawo do:
    1. dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii,
    2. sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych,
    3. ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
    4. usunięcia danych osobowych,
    5. wniesienia skargi do Prezes UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa),
    6. cofnięcia zgody w zakresie danych, które administrator przetwarza na podstawie tej zgody.
  4. Przekazanie danych osobowych jest dobrowolne, niemniej w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne do nawiązania kontaktu. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne
    i nie niesie za sobą żadnych konsekwencji.
  5. W oparciu o dane osobowe ARP S.A. nie będzie podejmowała zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania w rozumieniu RODO.

Aplikacje, zawierające CV, prosimy przesyłać klikając
w przycisk aplikowania.

W temacie maila prosimy wpisać numer referencyjny
ogłoszenia OKT/01/2021

Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy tylko na oferty spełniające wymagania.

Ogłoszenie archiwalne