Ta oferta pracy jest nieaktualna od 59 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Analizy danych w CRM

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 21.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Województwo Warszawa (mazowieckie)

    Zakres obowiązków

    • Analiza danych, ich jakości, wyciąganie wniosków, propozycje rozwiązań
    • Uzgadnianie i tworzenie nowych reguł oraz ich wdrażanie
    • Proponowanie zwiększania efektywności działań w organizacji na podstawie danych
    • Nakierowanie pracy na dbałość o jakość danych
    • Przeglądy danych i ich aktualizacja
    • Pobieranie, przetwarzanie i integracja danych
    • Utrzymywanie spójności pomiędzy danymi, nadzór nad ich transferem
    • Prowadzenie lub uczestnictwo w projektach związanych z danymi
    • Współpraca z innymi Analitykami Danych w zakresie tematów powiązanych (w tym automatyzacji procesów zarządzania danymi), w efekcie wspólne wypracowanie standardu działania
    • Współpraca z firmami zewnętrznymi dostarczającymi usługi informatyczne
    • Realizacja projektów zgodnie ze standardami organizacji
    • Współpraca przy tworzeniu wymagań oraz wdrażaniu rozwiązań informatycznych

    Wymagania

    • 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku – najchętniej doświadczenie jako analityk danych, lub jako master data
    • Doświadczenie w obszarze Digital Marketingu lub chęć szybkiego poznania tego obszaru
    • Znajomość języków programowania: SQL, MS Access
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Dokładność, umiejętność zarządzania czasem pracy , zdolności analityczne, umiejętność rozwiązywania problemów, otwartość na zmiany
    • Odpowiedzialność; umiejętność ustalania priorytetów; skłonność do audytu istniejącego stanu rzeczy w celu poprawy efektywności procesów; wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne , umiejętność rozwiązywania problemów, sprawnego wyciągania wniosków i argumentowania

    Oferujemy

    • Umowę o pracę
    • Pakiet socjalny: opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe i indywidualne, karta Multisport
    • Możliwość rozwijania doświadczenia zawodowego
    • Inspirujące środowisko pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.