Oferta pracy

Specjalista ds. analizy danych

Centrum Finansowe S.A. O firmie

Centrum Finansowe S.A.

Concept Tower

Warszawa

Aktualnie poszukujemy:

Jakie będą Twoje zadania w naszej firmie?

  • sporządzanie zestawień, raportów i analiz (cyklicznych i jednorazowych) na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne,
  • tworzenie budżetów, planów finansowych, strategii,
  • analiza rentowności świadczonych usług,
  • uczestnictwo w procesie wyceny instrumentów finansowych,
  • tworzenie, rozwój i optymalizacja narzędzi analitycznych wspierających procesy biznesowe,
  • współpraca z kontrahentami zewnętrznymi Spółki,
  • monitoring efektywności procesów innych działów.

Co jest dla nas ważne?

  • wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów),
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku analitycznym,
  • bardzo dobra znajomość środowiska MS Office (Excel, Excel VBA, Power Point) oraz MSSQL (warunek konieczny),
  • zdolności komunikacyjne,
  • dokładność, systematyczność i terminowość,
  • znajomość branży windykacyjnej będzie dodatkowym atutem.

Co oferujemy?

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • dostęp do dodatkowych benefitów (prywatna opieka medyczna, system kafeteryjny MyBenefit, dofinansowanie do wypoczynku, okazjonalne bony pracownicze),
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju, nabywania nowych umiejętności, samodzielność w realizacji celów,
  • dogodną lokalizację miejsca pracy (w pobliżu stacji metra Rondo Daszyńskiego).

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesyłanie CV
(z nazwą stanowiska w tytule) poprzez przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy