Oferta pracy

Specjalista ds. Analizy i Raportowania CRM

BNP Paribas Bank Polska S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • IBM SPSS

  • SAS

Mile widziane

  • Python

  • R

  • Tableau

  • Targit

  • Power BI

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie analiz danych (praca na dużych zbiorach danych z wykorzystaniem zaawansowanych zapytań) ukierunkowanych na dostarczanie pomysłów i rozwiązań biznesowych wspierających budowanie wartości Klientów;

  • inicjowanie własnych koncepcji analitycznych, w tym: wykorzystywania technik analitycznych i statystycznych, zastosowania modelowania danych oraz wiedzy ekonometrycznej i statystycznej;

  • sporządzanie rekomendacji biznesowych na podstawie przeprowadzonych analiz efektywności kampanii (modyfikacja działań, kanałów i ofert w celu zwiększania efektywności);

  • przygotowywanie dedykowanych raportów kampanii dla poszczególnych kanałów;

  • udział w projektach rozwojowych środowiska CRM, kampanii Real Time Marketing (RTM), hurtowni danych oraz w strategicznych projektach klasy Data Analytics;

  • przygotowywanie i wykorzystywanie zebranych danych do kreowania kampanii, batch oraz RTM (Real Time Marketing).

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia w instytucjach finansowych w obszarze analizy danych, analizy biznesowej, Business Intelligence lub controllingu;

  • praktyczne umiejętności tworzenia zapytań do baz danych (zwłaszcza SQL);

  • doświadczenie w pracy na narzędziach analitycznych klasy IBM SPSS / SAS lub podobnych;

  • umiejętność prezentowania wyników analiz w formie zrozumiałej dla partnerów biznesowych oraz formułowania rekomendacji biznesowych wynikających z danych;

  • wykształcenie wyższe (statystyka, ekonomia, finanse i bankowość);

  • analityczne myślenie - skłonności do drążenia danych, zadawania pytań i szukania odpowiedzi, wyciągania wniosków, poszukiwania zależności;

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (minimum B1).

  • znajomość narzędzi programistycznych, np. Python (IPython, Jupiter, Notebooks) lub R (R Shiny);

  • umiejętność wizualizacji danych (np. Tableau, Targit, Canva, Power BI, Pakiet Office);

  • doświadczenie w branży bankowej.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Kompleksowe wdrożenie do samodzielnej pracy;

  • Wsparcie, wiedzę i pomoc przełożonego;

  • Możliwość pracy zdalnej;

  • Lokalizacja biura: Centrala, Warszawa ul. Kasprzaka 2.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • program wellbeingowy

  • system kafeteryjny

Jesteśmy Bankiem zmieniającego się świata, liderem zrównoważonego rozwoju.

Bankiem otwartym na każdego, wspierającym potrzeby różnych grup, w tym osób z niepełnosprawnościami.

Cenimy różnorodność, bo wierzymy, że w niej jest siła.

Stawiamy na wzajemny szacunek i zrozumienie.

Jeśli myślisz o pracy w stabilnej organizacji, oferującej innowacyjne produkty finansowe i chcesz rozwijać swoje kompetencje w przyjaznym środowisku, aplikuj do nas!

Oprócz wyzwań zawodowych, możesz liczyć na pakiet benefitów i wsparcie w bieżącej pracy. Jeśli posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności, to postaramy się dla Ciebie o dodatkowe udogodnienia.

Dołącz do pracodawcy, któremu zależy.

Przewiń do profilu firmy