Oferta pracy

Specjalista ds. Analizy i Zarządzania Bazami Danych

Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB AkademiaO firmie

Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia

Aleja Niepodległości 2

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące zarządzanie bazami danych między działami firmy.

  • Tworzenie systemu baz danych (typologii baz).

  • Dokonywanie oceny skuteczności oraz efektywności baz danych.

  • Dbanie o kompletność baz danych.

  • Utrzymanie poziomu jakościowego baz danych.

  • Scoring rekordów w bazach.

  • Bieżące raportowanie działań, sygnalizowanie problemów oraz proponowanie rozwiązań usprawniających zarządzanie bazami danych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu informacją.

  • Umiejętność tworzenia oraz znajomość wskaźników efektywności marketingowo – sprzedażowej.

  • Umiejętność zarządzania systemem informacji biznesowej.

  • Znajomość pakietu MS Office.

  • Wykształcenie wyższe (ekonomia, informatyka).

  • Gotowość do wyjazdów służbowych.

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w automatyzacji marketingu.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat.

  • Współpracę i wsparcie zespołu, tworzącego kreatywne środowisko pracy.

  • Dostęp do specjalistycznej wiedzy – studia, szkolenia, spotkania z ekspertami.

  • Możliwość skorzystania z pakietu dodatków pozapłacowych (opieka medyczna, Medicover, karta Multisport, Ubezpieczenie na życie Generali).

  • Dodatkowe dni wolne w roku.

  • Elastyczny czas pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

TEB Akademia sp. z o.o. to założyciel największej w Polsce grupy uczelni niepublicznych – Wyższych Szkół Bankowych oraz Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu.

Siłą TEB Akademii są ludzie, ich talenty i ambicje.

To oni budują twórcze i skuteczne zespoły, wyznaczają cele i poszukują innowacyjnych sposobów ich realizacji. Odnoszą sukcesy, uczą się na błędach, nigdy nie nudzą się w pracy.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy