Oferta pracy

Specjalista ds. Analizy Kredytów Gospodarczych

Stefczyk Finanse

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • analiza wniosków o udzielenie kredytów inwestycyjnych,

  • ocena zabezpieczeń prawnych,

  • ocena ryzyka kredytowego transakcji,

  • współpraca z pracownikami oddziałów w zakresie kredytowania,

  • monitoring sytuacji ekonomiczno-finansowej kredytobiorców.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane: ekonomia, finanse, bankowość, prawo),

  • minimum 3-letnie doświadczenie w zakresie analizy kredytowej średnich przedsiębiorstw i/lub podmiotów III sektora,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • umiejętność obsługi komputera, znajomość MS Office,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • dobra organizacja pracy,

  • odpowiedzialność, samodzielność, dyspozycyjność.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w biurze w dogodnej lokalizacji (blisko stacji SKM Gdynia Redłowo),

  • niezbędne narzędzia pracy: laptop i smartfon,

  • pracę w fantastycznym zespole i przyjazną atmosferę w miejscu pracy,

  • możliwość skorzystania z atrakcyjnego, grupowego ubezpieczenia na życie.

W Stefczyk Finanse budujemy i podtrzymujemy relacje z Klientami. Działamy zespołowo i dbamy o dobrą atmosferę w pracy. Jesteśmy dużą instytucją finansową, ale nie nazywamy siebie korporacją. Jesteśmy społecznością.

Aktualnie, dla naszego Partnera, Kasy Stefczyka, szukamy osób w mieście: Gdynia

Na stanowisko: Specjalista ds. Analizy Kredytów Gospodarczych

Przewiń do profilu firmy