Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. analizy ryzyka i płatności

BUKMACHERSKA sp. z o.o.O firmie

  • Śmiała 31
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista

BUKMACHERSKA sp. z o.o.

Śmiała 31

Warszawa

Bukmacherska Sp. z o.o. jest nową, innowacyjną spółką bukmacherską na rynku polskim. Jesteśmy postępowym bukmacherem, który świadczyć będzie usługi za pośrednictwem strony internetowej, jak i jej mobilnej wersji oraz aplikacji dedykowanych systemom Android czy ISO. W związku z wieloletnim doświadczeniem związanym z marketingiem afiliacyjnym opracowujemy nieszablonowe, nowoczesne i świeże metody do pozyskiwania nowych klientów.

(Risk and Payment Agent)

Miejsce pracy: Warszawa

Obecnie szukamy Specjalista ds. analizy ryzyka i płatności. Jeśli masz umysł analityczny, wprawne oko i potrafisz dbać o szczegóły, a podejrzliwość wobec niecodziennych zachowań to u Ciebie norma to szukamy kogoś takiego jak TY!

Główne zadania:

  • Monitorowanie transakcji przychodzących i wychodzących;
  • Przetwarzanie płatności;
  • Przeprowadzanie KYC klientów
  • Identyfikowanie potencjalnych wykroczeń i klientów podejrzanych o oszustwo oraz zapobieganie im.
  • Współpraca z dostawcami płatności, instytucjami finansowymi, organami autorytatywnymi i departamentami wewnętrznymi;
  • Badanie podejrzanych zachowań i łagodzenie różnych form nadużyć;
  • Odpowiadanie na pytania dotyczące ryzyka i oszustw oraz płatności z działu obsługi klienta i innych działów firmy;
  • Eskalacja wszelkich podejrzanych zachowań lub transakcji związanych z procedurami AML;

Twój profil:

  • Komunikatywność;
  • Silne umiejętności analityczne i dbałość o szczegóły;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem i wielozadaniowością;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • Cierpliwość;
  • Umiejętność rozwiązywania problemów;
  • Zdolność do wykonywania pracy pod presją i postawa „wszystko się da”;
  • Terminowość;
  • znajomość tematyki sportowej będzie dodatkowym atutem;
  • Mile widziana znajomość tematyki zakładów bukmacherskich;
  • Co najmniej 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office;

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • pracę w przyjaznej atmosferze, tworzonej przez zespół nastawiony na długofalowe relacje;
  • Samodzielność i zaufanie;
  • Wpływ na własną pracę i rozwój;
  • Aktywny udział w rozwój projektu;
  • Stabilne zatrudnienie w dowolnej formie współpracy;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia zawodowego;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Partnerską relację z kierownictwem;
  • Szeroki wachlarz benefitów;
  • W wolnych chwilach lubimy razem wyskoczyć na wspólny obiad, a także cyklicznie organizujemy spotkania integracyjne;
  • W naszym biurze nie zabraknie „sokowych czwartków”, świętowania Twoich urodzin czy pysznej kawy :)

Dlaczego powinieneś do Nas dołączyć? Bo tutaj jesteśmy sobą!

Zgranym zespołem ekspertów, który ponad wszystko ceni sobie partnerskie relacje.

Stawiamy na szacunek, rzetelność i otwartość. Jeśli chcesz się spełniać w zgodzie ze swoimi talentami, wdrażać odważne pomysły w życie i mieć przy tym mnóstwo frajdy, dołącz do nas!

Jak aplikować?

Wystarczy, że wyślesz nam swoje CV. Chętnie zaprosimy Cię do naszego biura lub wirtualną kawę, opowiemy o firmie i porozmawiamy o współpracy.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne