Oferta pracy

Specjalista ds. Analizy Sprzedaży

Moliera 2O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Salon Moliera2
specjalizujący się w sprzedaży dóbr luksusowych z branży Fashion

Zatrudni na stanowisko:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzaniem danymi ze źródeł zewnętrznych i wewnętrznych oraz przygotowywanie raportów na potrzeby działu Sprzedaży, Marketingu Handlowego.

Opis stanowiska:

  • Analiza wskaźników sprzedażowych w oparciu o wewnętrzne oraz zewnętrzne źródła danych sprzedażowych
  • Gromadzenie i analiza danych z systemu Symfonia
  • Przygotowanie raportów (cyklicznych i ad hoc) na potrzeby działu sprzedaży, marketingu handlowego, marketingu oraz Zarządu na podstawie danych wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Terminowa dystrybucja analiz/raportów wewnątrz firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie w codziennej współpracy z działem sprzedaży
  • Dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel)
  • Mile widziana znajomość systemu magazynowego np. Symfonia Handel
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i współpracy w zespole
  • Zdolność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Samodzielność w działaniu i umiejętność ustalania priorytetów
  • Łatwość w uczeniu się nowych narzędzi pracy
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie
  • Pracę w młodym, zgranym i dynamicznym zespole
  • Możliwość nieustannego rozwoju
  • Karta MultiSport
  • Opieka medyczna

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą przycisku Aplikuj.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu oraz w CV przez IT FASHION POLSKA GROUP & PARTNERS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. Moliera 2, 00-076 Warszawa (dalej: "IT FASHION") – w zakresie niezbędnym dla realizacji przyszłych procesów rekrutacji. Zgoda obowiązuje przez przyjęty IT FASHION okres wskazany w klauzuli obowiązku informacyjnego. Niniejsza zgoda może być odwołana w każdym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy