Oferta pracy

Specjalista ds. Analizy Sprzedaży

SOLENERGA SP. Z O.O.O firmie

  • Cybernetyki 10, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

SOLENERGA SP. Z O.O.

Cybernetyki 10

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wyciąganie danych z bazy (SQL)- tworzenie skryptów

  • Analiza danych

  • Tworzenie nowych raportów w ramach potrzeb

  • Tworzenie makr, przedstawianie wyników w XLS

Nasze wymagania

  • SQL- poziom potrzebny do tworzenia prostych zapytań

  • VBA- poziom średniozaawansowany

  • MS Excel- poziom zaawansowany

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z CRM, w analizie danych sprzedażowych

  • Kursy księgowe, wykształcenie finansowe

To oferujemy

  • Szkolenia- możliwość rozwoju i awansu

  • Ciekawe projekty, możliwość realizacji własnych pomysłów

  • Dobra atmosfera w miejscu pracy, startupowa kultura

  • Opieka medyczna i owoce w biurze

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

Etapy rekrutacji
1

krótka rozmowa telefoniczna

2

spotkanie on-line

3

informacja zwrotna

Solenerga to szybko rozwijająca się, ogólnopolska firma. Specjalizujemy się w budowie wysokiej jakości instalacji fotowoltaicznych. Bogata oferta firmy jest uzupełniana przez magazyny energii, stacje ładowania pojazdów, pompy ciepła oraz systemy klimatyzacji.

Wyróżnia nas wysoka jakość wykonania, kompleksowa obsługa klienta, nowoczesne systemy sprzedażowe i narzędzia pracy. Jesteśmy również pionierem a zarazem liderem sieci franczyzowej w branży OZE. Nasza sieć obejmuje już 15 salonów sprzedaży w tej formule i wciąż się rozwija.

www.solenerga.pl

Przewiń do profilu firmy