Ta oferta pracy jest nieaktualna od 182 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. analizy treści internetowych z językiem rosyjskim

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 18.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    G-Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu.
    Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z branży: IT i BPO/SSC.
    Poszukujemy Kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie zainteresowanych rozwojem kariery na terenie Polski i zagranicy.

    Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako:

    Miasto: Warszawa
    WAW/DR/RU/2018

    Zakres obowiązków:

    • Analiza treści internetowych
    • Weryfikowanie czy dane zgłoszenie jest nadużyciem (w oparciu o określone standardy)
    • Usuwanie nadużyć
    • Tworzenie raportów

    Wymagania:

    • Zaawansowana znajomość języka rosyjskiego (min. C1)
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Pełny dostęp do rynku pracy (tylko obywatele UE, posiadacze karty Polaka)
    • Gotowość do podjęcia pracy zmianowej
    • Zainteresowanie bieżącymi wydarzeniami kraju języka (polityka, kultura, rozrywka)
    • Zaawansowana znajomość obsługi komputera i social mediów

    Nasz Klient oferuje:

    • Pracę dla giganta social mediów
    • Dofinansowanie do nauki języków obcych
    • Pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie)
    • Przyjazną atmosferę pracy
    • Pracę w świetnej lokalizacji w pobliżu stacji metra
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.