Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Analizy Umów ze Szwedzkim

KNOWABLE

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Czytanie złożonych umów w języku obcym z dbałością o szczegóły, analizowanie i identyfikowanie kluczowych informacji

  • Sprawne oraz dokładne przeglądanie i analizowanie dużej liczby umów

  • Ścisła współpraca z zespołem w celu utrzymania najlepszej jakości pracy

  • Współpraca z członkami zespołu oraz kierownikami projektów, w celu dostarczenia wymaganych wyników pracy na czas, wsparcie budżetów oraz terminów projektów

  • Zapewnienie doskonałych umiejętności komunikacyjnych i profesjonalnego podejścia do pracy

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość języka szwedzkiego

  • Wykształcenie wyższe na kierunku prawo

  • Dobrze rozwinięte umiejętności analityczne oraz komunikacyjne

  • Znajomość pakietu Microsoft Office

To oferujemy

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy - możesz rozpocząć dzień pracy między godziną 8:00 a 10:00 AM

  • Nowoczesne biuro w biurowcu Grunwaldzki Center we Wrocławiu

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Częściowy zwrot kosztów mediów

  • Lunch karta

  • Dofinansowanie do domowego stanowiska pracy

  • Karta Multisport

  • Prywatna opieka medyczna

  • Dostęp do platformy e-learningowej

  • 2 dni w ciągu roku dedykowane na aktywność wolontariacką

  • Udział w wewnętrznych akcjach CSR, Diversity & Inclusion, Happy Hours, team buildingach i imprezach integracyjnych

  • Praca w obcym języku, w międzynarodowym środowisku

  • Buddy program