Ta oferta pracy jest nieaktualna od 71 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Animacji

  • Wysoka Wieś (pow. ostródzki), Ostróda, warmińsko-mazurskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SPECJALISTA DS. ANIMACJI

    Miejsce pracy: Ostróda (okolice), Wysoka Wieś (pow. ostródzki)
    Zakres zadań:
    • Organizowanie gier i zabaw dla dzieci (np. karaoke, szkicowanie,  tańce, konkursy, gry, quizy, imprezy, musicale, mini-disco, itp)
    • Zapewnienie wysokiej jakości animacji
    • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo dzieci podczas zajęć
    • Ustalanie scenariuszy animacyjnych z innymi działami
    Oczekiwania wobec Kandydatów:
    • Doświadczenie w tworzeniu i prowadzeniu kreatywnych zadań/zabaw dla dzieci
    • Doświadczenie w pracy z dziećmi
    • Wesołe oraz entuzjastyczne nastawienie do pracy
    • Dobra organizacja pracy
    • Umiejętność tworzenia scenariuszy programów animacyjnych
    • Otwartość i komunikatywność
    • Umiejętność przystosowania się do zróżnicowanych godzin pracy
    • Odpowiedzialność oraz umiejętność reagowania podczas trudnych sytuacji.
    Oferujemy:
    • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej i silnej pozycji rynkowej
    • Pracę w zgranym zespole
    • Szansę podnoszenia kwalifikacji zawodowych, możliwość rozwoju
    • Współpracę na podstawie umowy o pracę lub umowy cywilno-prawnej lub kontrakt firma-firma
    • dopłatę do dojazdów z/do Ostródy
    • Szeroki zakres korzyści pozapłacowych uzależniony od formy współpracy (np. opieka medyczna, wyżywienie, rodzinny voucher pobytowy w naszych Hotelach)
    • Pracę pełną wyzwań
    • Udział w ciekawych projektach

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj z podaniem w temacie nazwy stanowiska.

    Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

    Prosimy o dołączenie do swojej aplikacji oświadczenia następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie z siedzibą Wysoka Wieś 22, 14-100 Ostróda moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przy realizacji przedsięwzięć z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, projektów rekrutacyjnych zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)".