Oferta pracy

Specjalista ds. aparatury laboratoryjnej

ALAB laboratoria Sp z o.o.O firmie

  • Warszawa, Stępińska 22/30

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

ALAB laboratoria Sp. z o.o. to ogólnopolska sieć laboratoriów diagnostycznych. Istniejemy na rynku od 19 lat i wykonujemy 45 mln badań rocznie. Mamy ponad 375 Punktów Pobrań materiału diagnostycznego i 81 laboratoriów we wszystkich województwach w Polsce, a w naszej ofercie jest ponad 2500 różnych badań.

W swojej pracy często korzystamy z doświadczeń niemieckiej grupy LIMBACH, naszego biznesowego partnera. Współpracujemy również z uniwersytetami i naukowcami z Europy i z całego świata, by zapewnić pacjentom i klientom najwyższą jakość usług. Stawiamy na nowoczesność i technologię, dbając o to, by aparatura, na której pracują nasi diagności dorównywała ogólnoświatowym standardom i najnowszym trendom w medycynie laboratoryjnej.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Nadzór nad terminową dostawą przyrządów pomiarowych i pomocniczych.
  • Nadzór nad umowami dzierżaw analizatorów ( aktualizacja obejmująca instalacje i deinstalacje analizatorów), aktualizacja pliku refakturowanych analizatorów.
  • Nadzór nad dokumentami nowo podpisanych umów handlowych.
  • Wysyłanie drobnego sprzętu (pipety, termometry) do ponownej kalibracji.
  • Zebranie ofert od dostawców przyrządów pomiarowych i pomocniczych oraz analizę wybranych ofert;
  • Nadzór nad usługami serwisowymi analizatorów;
  • Wezwanie serwisów zewnętrznych w przypadku przyrządów pomocniczych;
  • Weryfikację sprawności działania serwisu zewnętrznego;
  • Aktualizacja stanu przyrządów pomiarowych i pomocniczych przesuniętych między laboratoriami;
  • Kontrola poprawności zapisów w module MOP Awarie
  • Opisywanie faktur od dostawców przyrządów pomiarowych i pomocniczych.
  • Regularna analiza co miesiąc raportów awarii analizatorów

Aby efektywnie realizować zadania na tym stanowisku niezbędne są:

  • Wykształcenie wyższe (chętnie medyczne lub pokrewne)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomości języka angielskiego (minimum B1)
  • Dobra organizacja pracy oraz skrupulatność
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Komunikatywność
  • Samodzielności i zaangażowania w pracę
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych.

W zamian za Twoją pracę oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Ciekawą pracę w zgranym zespole, która pozwoli Ci rozwinąć Twoje dotychczasowej umiejętności.
  • Atmosferę, która umożliwia wymianę doświadczeń i rozwój kompetencji.
  • Możliwość uczestniczenia w różnorodnych projektach.
  • Kartę Multisport.
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
  • Pakiet zniżek na nasze usługi dla naszych Pracowników oraz ich rodzin

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy