Oferta pracy

Specjalista ds. Aplikacji - Dział Klinika

ARGENTA

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • organizacja i prowadzenie szkoleń pogłębiających wiedzę z zakresu analizatorów; diagnostycznych i obsługi aplikacji u Klienta oraz prezentacja produktów firmy;

  • rozwiązywanie problemów aplikacyjnych zgłaszanych przez klienta;

  • rozpatrywanie reklamacji jakościowych i implementacja odpowiedniego rozwiązania;

  • metodyczne śledzenie nowo wprowadzanych metod analitycznych;

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (Biologia, Diagnostyka Laboratoryjna, Analityka Medyczna lub pokrewne) – warunek konieczny;

  • min. roczne doświadczenie w pracy w laboratorium;

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie;

  • dobra, praktyczna znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office;

  • czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do odbywania częstych podróży służbowych;

  • komunikatywność, dokładność, sumienność, asertywność;

  • umiejętność samodzielnego planowania czasu pracy;

  • umiejętność pracy pod presją czasu i w warunkach stresowych;

  • umiejętność współpracy w zespole;

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • motywacyjny system premiowy uzależniony od realizacji targetu;

  • prywatną opiekę medyczną, kartę multisport, ZFŚS;

  • pakiet szkoleń wdrażających;

  • możliwość użytkowania auta służbowego do celów prywatnych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

ARGENTA

Argenta to 30 lat doświadczenia na rynku diagnostyki oraz wyposażenia laboratorium, rzetelność i innowacja w działaniu. Główne obszary naszej aktywności to: mikrobiologia przemysłowa, mikrobiologia kliniczna, diagnostyka laboratoryjna, diagnostyka weterynaryjna, biologia molekularna oraz badania naukowe.

Przewiń do profilu firmy