ZGODA NA AKTUALNĄ REKRUTACJĘ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez FTF Columbus sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach oraz spółki należące do tej samej Grupy przedsiębiorstw, a to MS Galleon AG z siedzibą w Wiedniu, Black Forest Sicav Sif Societe Anonyme z siedzibą w Luksemburgu w celu realizacji aktualnego procesu rekrutacyjnego. Powyższa zgoda może zostać w każdym czasie odwołana. ZGODA NA PRZYSZŁE REKRUTACJE Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez FTF Columbus sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach oraz spółki należące do tej samej Grupy przedsiębiorstw, a to MS Galleon AG z siedzibą w Wiedniu, Black Forest Sicav Sif Societe Anonyme z siedzibą w w celu przyszłych procesów rekrutacyjnych. Powyższa zgoda może zostać w każdym czasie odwołana.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
FTF Columbus Sp. z o.o.

Specjalista ds. Aplikacji ERP IFS

FTF Columbus Sp. z o.o.O firmie

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • Ważna jeszcze 9 dni
    do: 16 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • gotowość do nauki i chęć rozwoju w obszarze systemu ERP IFS;

  • zainteresowanie obszarami finanse, produkcja;

  • ogólna znajomość systemów finansowo-księgowych (np. IFS/ Symfonia/ Enova/ Comarch);

  • wyższe wykształcenie informatyczne lub doświadczeniem w obszarze IT;

  • zorientowanie w technologiach informatycznych (SQL/ XML);

  • wysoki poziom myślenia analitycznego i procesowego;

  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne i chęć do ich wykorzystywania w codziennej pracy.

Nasze wymagania

  • wsparcie zespołu w utrzymaniu i rozwoju systemu ERP IFS (głównie moduł księgowy i obsługi produkcji);

  • udział w opisywaniu procesów i konfiguracji systemu zgodnie z ustalonymi wymaganiami;

  • analizę zgłoszeń oraz bieżący kontakt z użytkownikami – udzielanie wyjaśnień;

  • usuwanie podstawowych błędów aplikacji zgłaszanych przez użytkowników;

  • docelowo: samodzielne tworzenie w systemie raportów na potrzeby spółki.

To oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze aplikacji i rozwoju w ramach organizacji;

  • szansę udział w projektach wdrożeniowych w spółkach o różnej specyfice;

  • zdobywanie wiedzy w ramach szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych;

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • niezbędne narzędzia pracy.

FTF Columbus należy do Grupy Kapitałowej Michała Sołowowa, jednej z największych grup w regionie CEE. W jej skład wchodzą znane na rynku spółki takie jak: Synthos, Cersanit, Barlinek, Sklepy Komfort czy North Food oraz szeroki portfel innowacyjnych spółek na różnym etapie rozwoju. Grupa obecna jest w ponad 90 krajach i zatrudnia około 17.000 osób na całym świecie - zarówno w UE (Polska, Niemcy, Holandia, Francja, Rumunia, Czechy) jak i na zewnątrz (Rosja, Ukraina).

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy:

Warszawa / Kielce

Stanowisko dla kogoś, kto chce się uczyć i rozwijać.

Szukamy osoby z potencjałem!