Oferta pracy

Specjalista ds. Aplikacji i Oprogramowania przemysłowego

ZF Group

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Modyfikacje istniejących programów/systemów, zarządzanie oprogramowaniem i bazami danych, wdrażanie nowych rozwiązań;

  • Współpraca i wsparcie służb serwisowych w diagnostyce i rozwiązywaniu problemów technicznych;

  • Programowanie, eksploatacja i konfiguracja aplikacji produkcyjnych;

  • Wsparcie merytoryczne inżynierów poszczególnych procesów;

  • Przejmowanie rozwiązań i systemów automatyki oraz wdrażanie zabezpieczeń do istniejącego systemu traceability.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, robotyka, elektronika lub informatyka);

  • Doświadczenie w dziale technicznym lub utrzymaniu ruchu;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Mile widziane

  • Doświadczenia w programowaniu C#;

  • Znajomość sterowników PLC (Simens, Allen Bradley);

  • Uprawnienia SEP.

To oferujemy

  • Kontakt z najnowszymi technologiami branży Automotive oraz możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowej korporacji;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Rozbudowany system szkoleń;

  • System benefitów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

ZF Group

ZF jest globalnym koncernem technologicznym, który dostarcza rozwiązania dla samochodów osobowych, komercyjnych oraz dla przemysłu, wspierając w ten sposób rozwój mobilności nowej generacji. Technologia ZF umożliwia pojazdom widzenie, myślenie i działanie („see. think.act”). W czterech obszarach technologicznych, takich jak sterowanie ruchem pojazdów, zintegrowane bezpieczeństwo, zautomatyzowana jazda oraz elektromobilność, firma ZF oferuje kompleksowe rozwiązania dla producentów pojazdów oraz dostawców usług transportowych. Firma ZF oferuje technologię elektromobilności dla różnych rodzajów pojazdów. Dzięki swoim produktom, firma przyczynia się do redukcji emisji zanieczyszczeń i ochrony klimatu.

Centrum Inżynieryjne w Bielsku-Białej jako samodzielna jednostka koncentruje się na projektowaniu systemów mechatronicznych, wytwarzaniu prototypów i przeprowadzaniu testów oraz walidacji akustycznych, mechanicznych oraz tworzeniu oprogramowania dla elektrycznych układów wspomagania kierownicy (EPS). Zatrudniamy obecnie około 200 osób.

Przewiń do profilu firmy