Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Aplikacji Sprzętu Medycznego – USG i lasery

Varimed Sp. z o. o.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenia szkoleń z zakresu obsługi aparatów ultrasonograficznych bkMedical oraz laserów zabiegowych Quanta System

  • Prezentacja w/w sprzętu u klientów

  • Wsparcie aplikacyjne i reprezentowanie Firmy podczas kongresów, sympozjów, warsztatów itp.

  • Współpraca z producentami sprzętu medycznego w zakresie funkcjonalności oraz specyfikacji technicznej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub medyczne

  • Znajomość zasad działania oraz wykonywania badań USG

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia klinicznego przy wykorzystaniu USG

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Gotowość do częstych podróży służbowych na terenie całego kraju.

  • Zdolności komunikacyjne i łatwość budowania relacji z klientami

  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu

  • Chęć do nauki i rozwoju

  • Czynne prawo jazdy kat B

To oferujemy

  • umowę o pracę, po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony,

  • pracę na samodzielnym stanowisku,

  • wynagrodzenie stałe plus prowizja uzależniona od wyników,

  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, komputer, telefon,

  • możliwość rozwijania własnych umiejętności dzięki specjalistycznym szkoleniom,

  • pracę w przyjaznym i ambitnym zespole.

Wiodący dostawca sprzętu medycznego, wyłączny dystrybutor globalnych marek medycznych w Polsce zatrudni:

Specjalista ds. aplikacji sprzętu medycznego – USG i lasery

Przewiń do profilu firmy