Oferta pracy

Specjalista ds. asortymentu

Sephora Polska Sp. z o.o.

  • Żwirki i Wigury 16C, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Żwirki i Wigury 16C

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Rejestracja nowych produktów, przygotowanie zamówień i estymacji sprzedaży (stała współpraca z działem Supply Chain - logistycznym)

  • Współpraca z dostawcami oraz centralą we Francji, w tym wprowadzanie nowych produktów, wdrażanie planów marketingowych

  • Przygotowywanie miesięcznych statystyk dla dostawców oraz raportów na potrzeby wewnętrzne

  • Tłumaczenia materiałów promocyjnych oraz merchandisingowych z języka angielskiego

  • Stały kontakt z perfumeriami (udzielanie odpowiedzi na pytania, zamieszczanie informacji w intranecie)

  • Udzielanie odpowiedzi na zapytania Klientów (dotyczące asortymentu) w social mediach Sephora Polska

  • Współpraca z Działem Marketingu (m.in. wsparcie w przygotowaniu oferty do katalogów)

  • Bieżąca współpraca z Category/Brand Managerem marki własnej (Sephora Collection)

Nasze wymagania

  • Min. rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Biegła znajomość języka angielskiego, język francuski będzie dodatkowym atutem

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki ekonomiczne, marketingowe lub inne biznesowe

  • Biegła znajomość Excel, Power Point

  • Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem

  • Autonomia w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole, w szybko zmieniających się realiach

  • Zdolności analityczne oraz proaktywna postawa

  • Mile widziane doświadczenie w branży retail, w sektorze beauty lub fashion

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznej, międzynarodowej firmie z branży beauty, lidera na polskim rynku

  • Zdobycie doświadczenia w obszarze asortymentu, zarządzania kategorią pielęgnacji i sprzedaży omnichannel (retail i ecommerce) od ekspertów i pasjonatów branży

  • Otwartą komunikację i możliwość współpracy międzynarodowej (szczególnie na linii Polska – Czechy, Polska – Francja)

  • Szeroki zakres benefitów

  • Umowę o pracę za pośrednictwem agencji zewnętrznej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

CV

2

Wywiad telefoniczny

3

Rozmowa rekrutacyjna + case study

4

Feedback/oferta

W Sephora mamy możliwość tworzenia wyjątkowego świata beauty. Opieramy swoje działanie o solidną wiedzę i wymianę doświadczeń. Dzięki temu możemy nieustannie rozwijać markę i zaskakiwać naszych Klientów nowymi produktami i rozwązaniami. Dołącz do świata piękna i poznaj świat ekspertów z biura Sephora.

Przewiń do profilu firmy