Specjalista ds. Asysty Technicznej z językiem francuskim i angielskim

COMSET SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

COMSET SPÓŁKA AKCYJNA

Gen. Leopolda Okulickiego 66

Kraków

Jesteśmy firmą z branży IT. Od wielu lat dostarczamy autorskie rozwiązania informatyczne dedykowane dla największych odbiorców na całym świecie. Dla naszych klientów jesteśmy również wsparciem w zakresie technicznej obsługi IT.

Aktualnie, w związku z nowymi kontraktami poszukujemy osób zainteresowanych pracą w projekcie realizowanym wspólnie z jedną z największych firm informatycznych w Polsce z siedzibą w Krakowie, na stanowisku:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kompleksowa obsługa zgłoszeń zgodnie ze standardami firmy
  • budowanie długotrwałych relacji z klientem
  • aktualizacja bazy wiedzy
  • bieżąca współpraca z partnerami biznesowymi

WYMAGANIA:

  • BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA FRANCUSKIEGO W MOWIE I W PIŚMIE - wymagane
  • DOBRA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO W MOWIE I W PIŚMIE - wymagane
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność pracy pod presją czasu, punktualność, rzetelność, pozytywne nastawienie by prowadzić przydzielone sprawy do ich pomyślnego końca
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • chęć uczenia się i praktycznego poznania nowych obszarów IT, np.:
    • bazy danych
    • wsparcie zdalne
    • administracja serwerami (w zakresie podstawowym)
    • informatyka przemysłowa
  • wysoka kultura osobista

MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie w obsłudze klienta
  • podstawowa wiedza z zakresu administracji serwerami
  • znajomość podstaw działania sieci komputerowych
  • gotowość do pracy zmianowej
  • ogólna wiedza z zakresu ITIL (szczególnie z zakresu obsługi incydentów, zmian i wniosków)

OFERUJEMY:

  • umowa o pracę (stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem)
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • dogodna lokalizacja biura (przystanki tramwajowe i autobusowe w pobliżu, b. duży parking przy biurze, parking dla rowerów)
  • możliwość pracy zdalnej
  • możliwość rozwoju - szkolenia
  • kompleksowe wdrożenie do zadań na stanowisku pracy
  • codzienny kontakt z językiem obcym
  • bezpłatny dostęp do Centrum Rekreacyjnego
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Udostępniając firmie Comset S.A. swoje dane osobowe, wyrażają Państwo zgodę na ich przetwarzanie w celach rekrutacyjnych. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem wcześniejszego przetwarzania danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne z zastrzeżeniem, że ich niepodanie uniemożliwi rozpatrzenie Państwa aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy