Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Asysty Technicznej z językiem niemieckim

COMSET SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Praca w zespole wsparcia IT dla klientów niemieckojęzycznych (nie CallCenter!),

  • Rozwiązywanie problemów technicznych na bazie przygotowanych procedur i szkoleń,

  • Kontakty ze zgłaszającymi za pośrednictwem systemu ticketowego, email, telefonu,

  • Rejestracja zgłoszeń w systemie ticketowym i ich zdalna realizacja,

  • Dystrybucja zgłoszeń do dalszych linii wsparcia,

  • Aktywna komunikacja i współpraca z pracownikami innych działów,

  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 16:00 lub 9:30 – 18:00 lub 11.00-19.30,

  • Praca na pełny etat na podstawie umowy o pracę.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację pisemną i werbalną (min. B2),

  • Dodatkowymi atutami będą znajomość języka angielskiego,

  • Praktyczna znajomość obsługi komputera (ogólna wiedza z zakresu IT),

  • Komunikatywność, sumienność i umiejętność pracy w zespole,

  • Chęć do ciągłego pogłębiania wiedzy i zdobywania nowych kompetencji,

  • Punktualność, staranność, umiejętność weryfikowania wyników pracy własnej.

To oferujemy

  • Pracę w Krakowie, Kielcach lub w Katowicach w zgranym zespole, w miłej atmosferze, w stabilnej firmie,

  • Okres szkolenia stanowiskowego odbywa się w Krakowie, dla osób spoza Krakowa możliwość nieopłatnego zakwaterowania w mieszkaniu służbowym w początkowym okresie pracy,

  • Nowoczesne środowisko pracy,

  • Szkolenia, możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobycia cennego doświadczenia w branży IT,

  • Udział w ciekawych, międzynarodowych projektach,

  • Współpracę z wysokiej klasy specjalistami z branży IT,

  • Wynagrodzenie dostosowane do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności,

  • Świadczenia dodatkowe.

  • Benefity

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • parking dla pracowników

  • mieszkanie służbowe

COMSET SPÓŁKA AKCYJNA

Jesteśmy firmą z branży IT. Od wielu lat dostarczamy autorskie rozwiązania informatyczne dedykowane dla największych odbiorców na całym świecie. Dla naszych klientów jesteśmy również wsparciem w zakresie technicznej obsługi IT.

Przewiń do profilu firmy