Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Asysty technicznej z językiem niemieckim

COMSET SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

COMSET SPÓŁKA AKCYJNA

Gen. Leopolda Okulickiego 66

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Język niemiecki

Twój zakres obowiązków

  • Praca w zespole ServiceDesk dla klientów niemieckojęzycznych,

  • Rejestracja zgłoszeń w systemie zgłoszeniowym i ich zdalna realizacja na bazie posiadanych procedur,

  • Dystrybucja zgłoszeń wykraczających poza zakres kompetencji do kolejnych linii wsparcia,

  • Kontakty z Klientem za pośrednictwem email, telefonu lub systemu zgłoszeniowego,

  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach roboczych,

  • Aktywna komunikacja i współpraca z pracownikami innych działów,

  • Praca na pełny etat na podstawie umowy o pracę

Nasze wymagania

  • Znajomość języków polskiego i niemieckiego (min. C1),

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka francuskiego, angielskiego lub hiszpańskiego (min. B1),

  • Komunikatywność,

  • Skrupulatność i odpowiedzialność,

  • Sumienność i umiejętność pracy w zespole,

  • Umiejętność analitycznego myślenia,

  • Chęć do ciągłego pogłębiania wiedzy i zdobywania nowych kompetencji,

  • Praktyczna znajomość obsługi komputera (ogólna wiedza z zakresu IT),

  • Wysoka kultura osobista, nienaganne maniery,

  • Punktualność, staranność, umiejętność weryfikowania wyników pracy własnej.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt

To oferujemy

  • Pracę w Krakowie w zgranym zespole w miłej atmosferze,

  • Nowoczesne środowisko pracy,

  • Szkolenie stanowiskowe w pierwszym okresie pracy, szkolenia techniczne, możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobycia cennego doświadczenia w branży IT,

  • Udział w ciekawych, międzynarodowych projektach,

  • Współpracę z wysokiej klasy specjalistami z branży IT,

  • Wynagrodzenie dostosowane do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności,

  • Świadczenia dodatkowe,

  • Dla osób spoza Krakowa jest możliwość nieodpłatnego zakwaterowania w mieszkaniu służbowym w początkowym okresie pracy.

  • Benefity

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • parking dla pracowników

  • mieszkanie służbowe

Jesteśmy firmą z branży IT. Od wielu lat dostarczamy autorskie rozwiązania informatyczne dedykowane dla największych odbiorców na całym świecie. Dla naszych klientów jesteśmy również wsparciem w zakresie technicznej obsługi IT.

Przewiń do profilu firmy