Specjalista ds. Audytu Procesów Egzekucyjnych

RAVEN

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
    Województwa Śląskie i Małopolskie
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośredni audyt postępowania egzekucyjnego w kancelariach komorniczych

  • Monitoring akt sprawy w toku postępowania egzekucyjnego

  • Wizytowanie kancelarii komorniczych

  • Analiza zagadnień prawnych pojawiających się w trakcie postępowania egzekucyjnego i rekomendowanie określonego rozwiązania

  • Udział w projektach podnoszących efektywność procesu

  • Wdrażanie rozwiązań optymalizujących proces

  • Raportowanie wyników

Nasze wymagania

  • Ukończona aplikacja komornicza z pozytywnym wynikiem egzaminu

  • Minimum 1 rok doświadczenia w Kancelarii Komorniczej na stanowisku Asesora Komornika

  • Znajomość przepisów prawa dotyczących postępowania egzekucyjnego

  • Praktyczna znajomość procesu egzekucyjnego i prowadzenia akt sprawy

  • Biegłość w posługiwaniu się aplikacjami MS OFFICE, w szczególności MS Excel

  • Wysokie poczucie odpowiedzialności

  • Dokładność, skrupulatność oraz samodzielność

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do częstych wyjazdów (praca w terenie 5 dni w tygodniu, województwa: śląskie, małopolskie)

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop

  • Dużą samodzielność i swobodę działania

  • Możliwość poznania i pracy w oparciu o założenia metodologii Lean Management

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa biblioteka

  • program rekomendacji pracowników

  • kafeteria Mybenefit

Etapy rekrutacji
1

rozmowa rekrutacyjna online

2

spotkanie w siedzibie firmy we Wrocławiu