Ta oferta pracy jest nieaktualna od 36 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Audytor Wewnętrzny

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 12.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Nasza firma od ponad 25 lat realizuje kompleksowe usługi rekrutacyjne i doradcze dla biznesu. Koncentrujemy się na rekrutacji top managmentu, managerów i kluczowych specjalistów dla najważniejszych obszarów rynku. Wspieramy naszych Klientów w zakresie oceny kompetencji i potencjału pracowników, w obszarze outplacementu, opracowujemy programy rozwojowe i prowadzimy szkolenia skierowane do branży HR. W swojej ofercie mamy także usługi z zakresu Employer Brandingu, w tym międzynarodowe projekty jak Global Management Challenge i Enactus. Nasze biura znajdują się w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie i Poznaniu.

    Dla jednego z naszych klientów – znanego banku o stabilnej pozycji na rynku – poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    SA/SDA/1018
     line

    Miejsce pracy: Warszawa (Śródmieście / Stary Mokotów)

    Zakres zadań:

    • analiza procesów biznesowych w banku pod kątem ich optymalności, skuteczności oraz bezpieczeństwa,
    • współtworzenie i aktualizacja mapy ryzyka oraz strategicznych i operacyjnych planów audytów wewnętrznych,
    • tworzenie i okresowa aktualizacja procedur operacyjnych w zakresie działalności audytu wewnętrznego w organizacji,
    • samodzielne planowanie i przeprowadzanie audytów wewnętrznych oraz dokumentowanie i raportowanie wyników audytów wewnętrznych, szczególnie w obszarach zarządzania: adekwatnością kapitałową, ryzykiem płynności, ryzykiem rynkowym,
    • przygotowywanie oraz monitorowanie statusu i efektywności realizacji zaleceń poaudytowych,
    • ocena adekwatności i skuteczności systemu zarządzania ryzykiem i systemu kontroli wewnętrznej, w tym mechanizmów kontroli ryzyka,
    • współpraca przy opracowywaniu okresowych informacji/raportów na potrzeby Zarządu oraz Rady Nadzorczej, w tym Komitetu Audytu.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • doświadczenia zawodowego w audytowaniu różnych obszarów ryzyka (preferowane ryzyko rynkowe i płynności),
    • doświadczenia w identyfikacji mechanizmów kontrolnych, w budowie i aktualizacji matryc funkcji kontroli, testowaniu mechanizmów kontrolnych oraz dokumentowaniu rezultatów testów,
    • umiejętności pracy w zespole oraz otwartości na współpracę z klientem wewnętrznym,
    • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiająca pracę z dokumentacją anglojęzyczną.

    Zatrudniony kandydat otrzyma:

    • możliwość dużego rozwoju merytorycznego w dynamicznej i innowacyjnej instytucji finansowej,
    • wsparcie ze strony kompetentnego i twórczego zespołu,
    • umowę o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie oraz kwartalny system premiowy,
    • benefity: pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe oraz system szkoleń.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Aby aplikować na powyższe ogłoszenie niezbędna jest rejestracja on-line w Bazie BIGRAM po wyrażeniu odpowiednich zgód. Proszę zapoznać się z naszą Polityką Prywatności.
    bottom