Oferta pracy

Specjalista ds. Audytu

CRE Polskie ePłatności

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie programów audytowych i przeprowadzaniu audytów w Spółkach z grupy;

  • Gromadzenie i analiza zebranych danych w ramach zadań audytowych;

  • Udokumentowanie przeprowadzonych testów audytowych;

  • Wyciąganie wniosków na podstawie wyników audytu oraz proponowanie usprawnień;

  • Udział w przygotowaniu raportów audytowych;

  • Monitorowanie i dokumentowanie realizacji zaleceń po-audytowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w realizacji audytów wewnętrznych lub zewnętrznych min. 2 lata;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • Wykształcenie wyższe z zakresu: Finanse, Rachunkowość, Ekonomia, Zarządzanie, Prawo, IT;

  • Dobra znajomość pakietu MS Office;

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, umiejętność precyzyjnego formułowania myśli w mowie i piśmie;

  • Samodzielność w działaniu i dobra organizacji pracy własnej, dokładność i terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań;

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz gotowość do ciągłego uczenia się i rozwoju;

  • Mile widziany dyplom lub certyfikat związany z audytem wewnętrznym (CIA) lub systemem zarządzania bezpieczeństwa informacji ISO 27001.

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w szybko rozwijającej się Spółce z zapleczem lidera europejskiego;

  • Konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze i system premii kwartalnych MBO po okresie próbnym;

  • Pakiet świadczeń pozapłacowych: m.in.: Prywatna Opieka Medyczna, Dodatkowe Ubezpieczenie na Życie, Karta Multisport, możliwość uczestniczenia w kursie j. angielskiego, praca zdalna, imprezy integracyjne i wiele innych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje - zapoznamy się z każdym CV, zastrzegamy sobie jednak możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Polskie ePłatności to lider branży Fintech, działający na rynku od 11 lat. Firma znajduje się w pierwszej trójce największych na polskim rynku procesorów płatności bezgotówkowych oraz jest częścią międzynarodowej Grupy Nets -lidera europejskiej branży płatniczej.

Działając w dynamicznie rozwijającej się branży finansowo-technologicznej oferuje szeroki wachlarz usług i obsługi transakcji bezgotówkowych dokonanych za pomocą terminali POS!

Jeżeli jesteś zainteresowany/a zdobywaniem lub rozwojem doświadczenia w dynamicznej branży FinTech dołącz do Polskich ePłatności.

Przewiń do profilu firmy