Specjalista ds Audytu

E.ON Polska S.A.

Wybrzeże Kościuszkowskie 41

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • realizacja audytów wewnętrznych w ramach E.ON Corporate Audit (będziesz częścią międzynarodowego zespołu audytu) we wszystkich polskich spółkach grupy E.ON.

  • przygotowanie raportów z prac audytowych w języku polskim i angielskim

  • ocena ryzyk biznesowych oraz ocenia efektywności zarzadzania tymi ryzykami

  • identyfikacja możliwych usprawnień oraz uzgadnianie z kadrą zarządzającą działań i rekomendacji wynikających z audytu

  • prezentacja audytowanym jednostkom wyników i rekomendacji

  • monitorowanie i zatwierdzanie realizacji zleceń poaudytowych

  • udział w przygotowanie rocznego planu audytu

Nasze wymagania

  • co najmniej 3 – letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku audytora lub w branży energetycznej w obszarach zarządzania ryzykiem / kontrolingu / zarządzania projektami oraz procesami

  • doświadczenie i wiedza na temat sektora energetycznego i jego procesów i/lub procesów sprzedażowych

  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym (w mowie i piśmie)

  • umiejętności analityczne (mile widziana umiejętność obsługi zaawansowanych narzędzi analitycznych)

  • asertywność i dobre umiejętności negocjacyjne

  • doświadczenie we współpracy na różnych szczeblach decyzyjnych, elastyczność, łatwość budowania relacji i wysokie umiejętności interpersonalne

  • znajomość środowisko MS Office (Excel, Power Point , Word)

Mile widziane

  • znajomość międzynarodowych standardów audytu wewnętrznego IIA oraz zagadnień związanych z obszarem zarządzania ryzykiem

  • znajomość środowiska SAP

To oferujemy

  • umowa na zastępstwo (ok.1 roku)

  • dwie premie w roku

  • dwa dodatkowe dni wolne w roku

  • kartę żywieniową zasilaną co miesiąc

  • kafeterię benefitów

  • dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka

  • extra gotówkę na święta dla pracowników i podarunki dla dzieci

  • karta multisport

  • opiekę medyczną

  • sekcje sportowe

  • konkursy pracownicze

E.ON Polska jest częścią Grupy E.ON, wiodącego międzynarodowego koncernu energetycznego. W Polsce działamy głównie na terenie Warszawy, obsługując ponad milion klientów. Oferujemy szeroki wybór nowoczesnych produktów i usług. Wspieramy również rozwój energii ze źródeł odnawialnych.

Przewiń do profilu firmy