Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. audytu wewnętrznego

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 18.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    PESA Bydgoszcz SA jest liderem polskiego rynku budowy, modernizacji oraz naprawy taboru szynowego, zatrudniającym prawie 3000 pracowników w kilku lokalizacjach na terenie kraju.

    Nasze tramwaje i pociągi można spotkać zarówno w Polsce, jak i zagranicą, w krajach takich jak Niemcy, Rumunia, Bułgaria, Ukraina, Węgry, Włochy, Rosja, Białoruś, Czechy, Kazachstan czy Litwa.

    W związku z dalszym rozwojem, PESA Bydgoszcz SA poszukuje specjalistów do pracy na stanowisku:
    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Zadania:

    • samodzielne przygotowywanie i przeprowadzanie zadań audytowych, w tym identyfikacja i ocena ryzyka, raportowanie wyników,
    • wsparcie przy optymalizacji procesów, proponowanie rozwiązań i usprawnień.

    Wymagania:

    • minimum trzyletnie doświadczenie w audycie wewnętrznym, najlepiej w dużej firmie produkcyjnej,
    • wiedza na temat systemów zarządzania, kontroli i zarządzania ryzykiem,
    • wykształcenie wyższe magisterskie, najlepiej o kierunku: Finanse, Ekonomia, Prawo,
    • zaawansowana znajomość programu Excel i dobra znajomość programu, Word, Power Point. Mile widziana znajomość MS Visio
    • podstawowa znajomość standardów rachunkowości,
    • predyspozycje osobowościowe (uczciwość, dokładność, terminowość, umiejętność pracy w warunkach stresu i umiejętność nawiązywania kontaktów),
    • umiejętność analitycznego, logicznego myślenia, wyciągania wniosków,
    • znajomość IFS będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • system premiowy związany z osiąganymi wynikami,
    • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
    • system szkoleń zgodny ze stanowiskiem.

    Osoby zainteresowane niniejszą ofertą prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

    Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)".

    Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!

    bottom