Oferta pracy

Specjalista ds. Audytu Wewnętrznego (IT)

Asseco Poland S.A.

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Agile

O projekcie

Jeśli posiadasz przynajmniej 2-letnie doświadczenie w jednym z obszarów IT (bezpieczeństwo, zarządzanie ryzykiem, audyt, przeprowadzanie testów penetracyjnych, zarządzanie) i chciałbyś rozwijać się w obszarze w obszarze audytu to sprawdź poniższe ogłoszenie i aplikuj!

Twój zakres obowiązków

  • Analiza procesów, procedur w obszarze IT, realizacją audytów pod kierunkiem Starszych Specjalistów.

  • Ocena istniejących mechanizmów kontrolnych, mających na celu redukcję ryzyk związanych z obszarami IT.

  • Przygotowywanie raportów z przeprowadzonych audytów, w tym prezentacją zidentyfikowanych problemów i nieefektywności procesów IT.

  • Nadzór nad wdrażaniem działań doskonalących.

Nasze wymagania

  • Przynajmniej 2-letnie doświadczenie w jednym z następujących obszarów: bezpieczeństwo IT, zarządzanie ryzykiem IT, audyt IT, przeprowadzanie testów penetracyjnych, zarządzanie IT (administracja systemami operacyjnymi, sieciami, bazami danych, wirtualizacja, rozwiązania chmurowe), zarządzanie projektami (Agile/Scrum, PRINCE), rozwój oprogramowania, kryptografia.

  • Umiejętność identyfikacji, analizy i oceny ryzyka w obszarze IT.

  • Zdolności analityczne i syntetyczne, wysokie standardy etyczne.

  • Samodzielność i zorganizowanie przy realizacji powierzonych zadań.

  • Znajomość (niekoniecznie wszystkich) standardów: COBIT, ITIL, ISO27000, OWASP, GTAG, PCI/DSS, NIST SP800, Rekomendacji KNF

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Złożenie aplikacji

2

Krótka rozmowa telefoniczna

3

Spotkanie online

Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT.

Przewiń do profilu firmy