Oferta pracy

Specjalista ds. Audytu Wewnętrznego

Grupa Azoty Polyolefins S.A.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Udział w procesie planowania audytów wewnętrznych w Spółce oraz sporządzanie planu zadania audytowego.

  • Prowadzenie zadań audytowych w komórkach organizacyjnych Spółki zgodnie z obowiązującymi aktami normatywnymi, dokumentami źródłowymi czy normami techniczno-eksploatacyjnymi.

  • Ustalanie przyczyn i skutków stwierdzonych nieprawidłowości oraz zabezpieczanie dowodów i dokumentów związanych z wykrytymi nieprawidłowościami.

  • Dokumentowanie zjawisk i procesów objętych tematyką zadania audytowego.

  • Udział w przygotowaniu rocznego planu audytów z uwzględnieniem zidentyfikowanych w Spółce obszarów ryzyka oraz przygotowanie analiz i sprawozdań wewnętrznych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe Ekonomiczne.

  • Minimum trzyletnie doświadczenie na stanowisku Audytora Wewnętrznego/Specjalisty ds. Audytu.

  • Posiadanie kwalifikacji zawodowych audytora wewnętrznego w jednostkach sektora finansów publicznych zgodnie z ustawą, bądź nabycie kwalifikacji w przeciągu pierwszego roku współpracy.

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne kontakty biznesowe.

  • Znajomość zagadnień związanych z przeprowadzaniem audytów wewnętrznych.

  • Wysokie umiejętności analityczne.

  • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych oraz organizacyjnych w tym zarządzanie czasem.

  • Umiejętność identyfikacji istotnych nieprawidłowości.

  • Znajomość pakietu Microsoft Office.

To oferujemy

  • Pracę przy ciekawym projekcie inwestycyjnym, będącym aktualnie największą inwestycją przemysłową w Polsce.

  • Benefity pozapłacowe (m.in. szkolenia, opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wypoczynku).

  • System premii kwartalnych.

  • Szansę na rozwój i awans w strukturach organizacji.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

W samym centrum Europy, Grupa Azoty Polyolefins, spółka należąca do lidera rynku chemicznego –Grupy Kapitałowej Grupa Azoty – realizuje projekt „Polimery Police”, jedną z największych inwestycji chemicznych w Polsce. W rezultacie powstanie zintegrowany kompleks (PDH-PP) zdolny produkować do 437 tys. ton polipropylenu rocznie – jednego z najbardziej powszechnych i przyjaznych środowisku tworzyw sztucznych. Już teraz dołącz do naszego zespołu i zmieniaj oblicze polskiej chemii.

Przewiń do profilu firmy