Oferta pracy

Specjalista ds. audytu wewnętrznego

EnveloO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Działamy w branży nowych technologii. Naszym zadaniem jest promocja oraz rozwój usług cyfrowych i komunikacji cyfrowej, jak również wspieranie tradycyjnych usług pocztowych, dostępnych dla klientów indywidualnych, firm oraz instytucji.

Jeśli chcesz:

  • Mieć możliwość rozwoju zawodowego w inspirującym środowisku biznesowym w otwartym zespole, nastawionym na rozwój;
  • Brać udział w nowatorskich, unikalnych na polskim rynku projektach rozwoju elektronicznych usług;

Zadania:

  • przeprowadzanie planowanych i doraźnych audytów;
  • przygotowanie wniosków, zarządzeń i wystąpień poaudytowych;
  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami i obowiązującymi w Spółce regulacjami;
  • ustalenie zasad prowadzenia audytów wewnętrznych w Spółce;
  • współdziałanie z zewnętrznymi organami kontrolnymi;
  • sporządzanie raportów i protokołów z prowadzonych czynności audytowych;
  • wydawanie zaleceń poaudytowych w ramach wykonywania planu audytu wewnętrznego;
  • monitorowanie i weryfikowanie realizacji rekomendacji poaudytowych;

Oczekujemy

  • doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu procesu audytowego;
  • doświadczenia w audytowaniu projektów inwestycyjnych i wykonawczych;
  • biegłości w wykorzystywaniu technik audytowych;
  • samodzielności i umiejętności negocjacyjnych, elastyczności, łatwości budowania relacji i wysokich umiejętności interpersonalnych.

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość pracy zdalnej
  • karta Multisport Plus
  • owocowe środy
  • szatnia rowerowa
  • no dress code
  • przyjazne biuro

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać klikając:

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Poczta Polska Usługi Cyfrowe Sp. z o.o. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Podstawą podania danych jest art. 22¹ § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy: Pracodawca żąda od kandydatów podania następujących danych osobowych: imię (imiona) i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe wskazane przez kandydata, przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy