Specjalista ds. audytu wewnętrznego ​

Ekoenergetyka-Polska S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych w obszarach operacyjnych spółki, w tym weryfikacja wybranych procesów w ramach działalności firmy;

  • określenie kompletności i jakości stosowanych standardów, procedur i narzędzi zarządzania;

  • zwiększanie efektywności pracowników z różnych struktur;

  • analiza procesów komunikacyjnych - procesy przepływu informacji;

  • raportowanie wyników przeprowadzanych audytów;

  • raportowanie nieprawidłowości i nadużyć w funkcjonowaniu spółki;

  • proponowanie oraz podejmowanie usprawnień w procedurach i procesach obowiązujących w przedsiębiorstwie.​

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe;

  • doświadczenie w przeprowadzaniu audytów;

  • wiedza z zakresu audytów operacyjnych/wewnętrznych;

  • min. 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku lub w obszarze okołoprodukcyjnym;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1;

  • czynne prawo jazdy kat. B;

  • asertywność;

  • umiejętność wpływu na pracowników;

  • umiejętność implementacji wniosków poaudytowych;

  • umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Prywatna Opieka Medyczna LUX MED

  • Ubezpieczenie grupowe PZU

  • Karta Medicover Sport

  • Dofinansowanie posiłków na Ekoen

  • Wsparcie inicjatyw pracowniczych

  • Udział w akcjach charytatywnych Fundacji Ekoenergetyki

  • Sportowa integracja

  • Dofinansowanie do kursów językowych

  • Możliwość awansu

  • Szkolenia wewnętrzne merytoryczne i managerskie

  • Innowacyjne projekty emobility

  • Interdyscyplinarny zespół

  • Nowoczesne narzędzia pracy

  • Komfortowe przestronne biura

  • Pyszna kawa z lokalnej palarni

  • Ruchomy czas pracy

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

  • Dofinansowanie pobytu dziecka w żłobku i przedszkolu Ekolucky

  • Dofinansowanie ważnych momentów w życiu: ślub i narodziny dziecka

  • Płatny program poleceń pracowników do Działu Produkcji

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • dofinansowanie w ważnych momentach w życiu (ślub, dziecko)

Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury szybkiego ładowania wysokiej mocy dla samochodów i autobusów elektrycznych. Jesteśmy firmą technologiczną, a nasze innowacyjne projekty B+R rozwijają elektromobilność w skali globalnej. Unikalne know-how tworzone przez naszych pracowników pozwala nam zmieniać oblicze komunikacji wprowadzając zeroemisyjny transport do miast na całym świecie. Byliśmy prekursorami rynku emobility, a teraz dzięki zdobytemu doświadczeniu - osiągamy technologiczne przywództwo w światowym megatrendzie jakim jest E-MOBILITY :)

Przewiń do profilu firmy