Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Automatyki /Automatyk

Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o.O firmie

Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o.

Zbożowa 4

Szczecin

Miejsce pracy: Szczecin

Dwuletni projekt w branży energetycznej

Jeśli chcesz wziąć udział w prestiżowym międzynarodowym projekcie RewardHeat oraz zdobyć nowe doświadczenia w optymalizowaniu rozwiązań w obszarze energetyki, to daj nam się poznać!

SEC Sp. z o.o. jest innowacyjną firmą energetyczną o ugruntowanej pozycji na rynku, zajmującą się wytwarzaniem i dystrybucją ciepła oraz wytwarzaniem i sprzedażą energii elektrycznej do odbiorców w kraju. Spółka wchodzi w skład koncernu E.ON. W ramach projektu RewardHeat realizowanego przy wsparciu Komisji Europejskiej w ramach programu Horyzont 2020, pracujemy nad innowacyjnymi rozwiązaniami ciepłowniczymi wykorzystującymi lokalnie występujące ciepło odpadowe i odnawialne źródła energii.

Twoje najważniejsze zadania na stanowisku Specjalista ds. Automatyki /Automatyk w tym projekcie będą się skupiać na:

  • Wdrażaniu nowych rozwiązań w obszarze AKPiA, czynny udział w ich opracowywaniu
    i doskonaleniu
  • Opracowaniu struktury rozwiązań w obszarze automatyki i sterowania siecią niskotemperaturową
  • Koordynowaniu komunikacji systemów (BMS, Ectocloud, sterowania systemem wykorzystania ciepła i chłodu powstającym na „Łasztowni”)
  • Udział w przygotowaniu opisów przedmiotu zamówienia w obszarze AKPiA dla wykonawców systemu i koordynacja współpracy z partnerami z konsorcjum projektowego.

Zależy nam na tym, abyś czuła/czuł się u nas komfortowo, a więc już na start mamy dla Ciebie:

  • Pracę w interdyscyplinarnej grupie projektowej
  • Ciekawe zadania i wsparcie w rozwoju kompetencji
  • Transparentną kulturę organizacyjną
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, w ramach umowy o pracę
  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. opiekę medyczną, pakiet świadczeń socjalnych)
  • Możliwość czynnego uczestniczenia w transformacji branży energetycznej

Jeśli zatem jesteś osobą, która ma:

  • Kilkuletnie doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe techniczne (automatyka i robotyka, elektrotechnika, mechanika
    i budowa maszyn)
  • Praktyczną znajomość języka angielskiego – swobodnie komunikujesz się mówiąc i pisząc
  • Znajomość systemów automatyki przemysłowej i protokołów wykorzystywanych w komunikacji
    i sterowaniu urządzeniami
  • Chęć pracy w międzynarodowym zespole specjalistów różnych branż

Dodatkowo jesteś osobą:

  • Analityczną, odpowiedzialną i wychodzącą z inicjatywą
  • Komunikującą się otwarcie i z poszanowaniem innych osób
  • Świetnie pracującą samodzielnie i w zespole
  • Dobrze zorganizowaną

to daj się nam poznać i poznaj nas. Sprawdźmy też, co jeszcze moglibyśmy zrobić wspólnie
w przyszłości.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczenie w swoim CV następującej klauzuli:
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SEC Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów obecnych rekrutacji prowadzonych przez SEC Sp. z o.o.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SEC Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów obecnych i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez SEC Sp. z o.o. w okresie najbliższych 2 lat.

Ogłoszenie archiwalne