Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. automatyki

Abalone Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Braniewo
    Braniewo, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydata do pracy na stanowisko:

Stanowisko: Specjalista ds. automatyki

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie zaplanowanych oraz bieżących napraw i remontów maszyn i urządzeń przemysłowych w zakresie elektryki i automatyki
  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem systemów sterowania i wizualizacji parku maszynowego
  • optymalizacja istniejących układów sterowania maszyn i linii produkcyjnych
  • nadzór nad utrzymaniem prawidłowego stanu instalacji elektrycznych i automatyki budynkowej
  • uczestniczenie w procesie instalacji nowych i modernizacji istniejących maszyn produkcyjnych
  • bieżąca aktualizacja dokumentacji elektrycznej
  • przygotowanie projektów i specyfikacji technicznych

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu automatyka, robotyka lub elektronika
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • umiejętność diagnostyki i naprawy maszyn z zakresu automatyki i elektryki oraz praktycznego rozwiązywania problemów
  • znajomość programowania sterowników PLC, w szczególności SIEMENS S7
  • doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem
  • uprawnienia energetyczne G1 w zakresie dozoru i eksploatacji
  • mile widziana znajomość języka angielskiego (słownictwo techniczne)

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • praca w systemie jedno zmianowym od poniedziałku do piątku
  • pełne wdrożenie w pierwszych dniach pracy
  • samodzielne stanowisko z realną możliwością rozwoju
  • ubezpieczenie zdrowotne

Abalone Poland Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą doradztwa personalnego i agencją pracy zajmującą się rekrutacją i zatrudnianiem pracowników tymczasowych - NR CERTYFIKATU 24376. Specjalizujemy się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, specjalistyczne w obszarach przemysłu, logistyki, sprzedaży i administracji. Dzielimy się z klientami fachową wiedzą o rynku pracy. Działamy na rynku polskim i europejskim.

Abalone Poland jest częścią Abalone Group działającej na rynkach europejskich od ponad 30 lat. W Polsce jesteśmy małym zespołem i dzięki temu mamy dużą elastyczność działania. Szybko podejmujemy decyzje w pełni koncentrując się na utrzymaniu najwyższej jakości naszych usług dostarczanych do klientów i kandydatów poszukujących pracy.

Specjalista ds. automatyki, Braniewo