Specjalista ds. Automatyki/Elektryki/Mechaniki Maszyn i Urządzeń (K/M)

PIT-RADWAR S.A. O firmie

Rekrutacja zdalna

PIT-RADWAR S.A.

Poligonowa 30

Warszawa

Miejsce świadczenia pracy:
PIT-RADWAR S.A.,
WARSZAWA, ul. Poligonowa 30
Wymiar etatu: pełny

Opis stanowiska:

  • samodzielna realizacja okresowych przeglądów i kontroli technicznych maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem
  • udział w remontach maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz usuwanie usterek i awarii
  • wykonywanie usług międzywydziałowych w zakresie napraw i przeglądów elektrycznych i automatyki
  • utrzymywanie systemów kontroli, monitoringu i rejestracja parametrów klimatycznych
  • udział w instalacjach, podłączeniach, uruchomieniach i odbiorach nowych maszyn i urządzeń
  • wykonywanie badań jakościowych, pomiarów elektrycznych i wydajnościowych
  • wykonywanie modernizacji maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • wykształcenie średnie, mile widziane wyższe techniczne w specjalności Elektronika/Automatyka
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wiedza z zakresu elektronicznego sterowania maszyn i urządzeń
  • umiejętność obsługi komputerowych systemów sterowania
  • umiejętność czytania schematów elektronicznych i automatyki
  • uprawnienia energetyczne EKSPLOATACYJNE grupa 1 (pomiary elektryczne)
  • samodzielność w działaniu i zarazem umiejętność pracy w zespole
  • chęć poszerzania wiedzy i umiejętności

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • stały rozwój kwalifikacji zawodowych;
  • pracę wśród profesjonalistów;
  • opiekę medyczną;
  • dofinansowanie do karty Multisport;
  • dofinansowanie do wypoczynku.

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać klikając w przycisk „APLIKUJ TERAZ” znajdujący się poniżej.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy