Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Automatyki i Elektroniki

  • Stary Gostków (pow. poddębicki), łódzkie
  • Specjalista
  • 01.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    JTI Polska jest częścią międzynarodowego koncernu Japan Tobacco International. Działamy w 130 krajach na świecie, zatrudniamy ponad 45 tys. osób i mamy w swoim portfolio jedne z najbardziej znanych marek, w tym Camel, LD i Winston dostępne na polskim rynku.

    W Polsce zatrudniamy ponad 2 tys. pracowników i jesteśmy trzecim graczem w branży tytoniowej. Od początku działalności w kraju w 2007 roku jesteśmy najszybciej rosnącą firmą tytoniową: nasz udział w rynku wzrósł ponad czterokrotnie. Nasz sukces zależy od ludzi, tworzymy kulturę organizacyjną opartą na współpracy i odpowiedzialności. JTI Polska jest laureatem Top Employers Polska nieustannie od 10 lat, w 2019 roku zajęliśmy w tym rankingu 1 miejsce.
    Specjalista
    ds. Automatyki i Elektroniki

    Co przygotowaliśmy dla Ciebie?

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Bogaty pakiet benefitów – m.in. dofinansowanie posiłków, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki j. angielskiego, siłownia na terenie fabryki, karta sportowa
    • Transport na wyznaczonych trasach (m.in. Łódź, Aleksandrów Łódzki, Poddębice, Zgierz, Łęczyca, Uniejów, Ozorków, Zduńska Wola, Kutno, Koło)

    Czym będziesz się zajmować?

    • Udział w uruchamianiu nowych linii produkcyjnych
    • Nadzorowanie linii produkcyjnych w zakresie obsługi elektrycznej i elektronicznej
    • Zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej
    • Udział w konwersjach, przeglądach, modernizacjach i uruchamianiu linii produkcyjnych
    • Naprawa urządzeń elektrycznych i elektronicznych
    • Współpraca z Działem Technicznym oraz firmami zewnętrznymi podczas instalacji oraz serwisowania maszyn i urządzeń

    Będzie Ci łatwiej realizować powyższe zadania, jeśli posiadasz:

    • Wykształcenie średnie techniczne
    • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
    • Znajomość mechanizmów automtyki procesowej - układów regulacji automatycznej, układów napędowych, pomiarowych, pętli prądowych
    • Znajomość analizy i modyfikacji oprogramowania w sterownikach PLC oraz systemach SCADA - preferowany Siemens S7 300/400 i WinCC
    • Znajomość sieci przemysłowych - Profibus DP i Ethernet
    • Świadectwo kwalifikacyjne SEP
    • Wiedza z zakresu mechaniki i pneumatyki
    • Znajomość środowiska MS Office
    • Gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym
    • Dobra znajomość języka angielskiego – dodatkowy atut
    • Mile widziani absolwenci szkół o profilach związanych z automatyką chcący zdobyć doświadczenie
    Jeśli ta oferta pasuje do Ciebie
    – nie możemy się doczekać,
    żeby Cię poznać.
    #joinJTI

    Po otrzymaniu aplikacji na stanowisko, którego dotyczy ogłoszenie, Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez JTI Polska sp. z o.o. zgodnie z zasadami przedstawionymi poniżej.

    Jeżeli wrażasz zgodę na przetwarzanie danych zawartych w Twojej aplikacji rekrutacyjnej również w związku z rekrutacjami prowadzonymi przez naszą Spółkę w przyszłości, prosimy o dodanie w CV następującego oświadczenia:

    „Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych przez JTI Polska sp. z o.o. z siedzibą w Starym Gostkowie w celach rekrutacyjnych, zgadzam się na przetwarzanie przez tę spółkę danych osobowych zawartych w mojej aplikacji rekrutacyjnej dla celów przyszłych rekrutacji. Mam świadomość, że mogę cofnąć zgodę w każdym czasie”.

    W jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe:

    Podstawowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych

    Kategorie danych przetwarzanych:

    Dane przekazane przez Ciebie w związku z aplikowaniem na stanowisko w JTI Polska sp. z o.o. lub w celu wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych w procesach rekrutacyjnych przeprowadzanych przez JTI Polska sp. z o.o. w przyszłości.

    Administrator danych:

    Administratorem danych jest JTI Polska sp. z o.o. z siedzibą w Starym Gostkowie, Stary Gostków 42, 99-220 Wartkowice

    Cele przetwarzania:

    1. udział w procesie rekrutacyjnym ogłoszonym przez JTI Polska sp. z o.o., w którym aplikujesz
    2. w przypadku otrzymania Twojej zgody - umożliwienie udziału w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez JTI Polska sp. z o.o. w przyszłości

    Podstawy prawne przetwarzania:

    Ad. 1. imię, nazwisko, dane kontaktowe, wykształcenie, przebieg zatrudnienia: podjęcie działań na żądanie osoby, której dane dotyczą – art. 6 ust. 1 b) RODO; inne dane udostępnione przez kandydata: zgoda – art. 6 ust. 1 a) RODO

    Ad. 2. zgoda – art. 6 ust. 1 a) RODO

    RODO - Rozporządzanie PE i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

    Prawa związane z przetwarzaniem danych:

    prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;

    prawo do usunięcia danych;

    prawo dostępu do danych;

    prawo do ograniczenia przetwarzania;

    prawo do sprostowania i uzupełnienia;

    prawo do przeniesienia danych;

    prawo do wycofania zgody na przetwarzanie, w każdym czasie;

    prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych

    Odbiorcy danych:

    Administrator może powierzyć dane osobowe do przetwarzania podmiotom, które na jego zlecenie realizują usługi wspierające proces, w którym dane osobowe są przetwarzane, np. usługi IT, obsługa bazy danych, podmiot publikujący ogłoszenie: Grupa Pracuj Sp. z o. o.

    Szczegółowe informacje o przetwarzaniu znajdziesz pod tym linkiem