Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Automatyki i Robotyki

Rosti PolandO firmie

  • Myśliwska 18, Białystok
    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rosti Poland

Myśliwska 18

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie systemów automatyki i robotyki

  • programowanie sterowników PLC, systemów SCADA

  • projektowanie i automatyzowanie procesów produkcyjnych min. z wykorzystaniem robotów przemysłowych

  • projektowanie oraz wdrażanie rozwiązań i aplikacji sterowania wyposażeniem produkcyjnym

  • uczestniczenie w działaniach zwiększających efektywność procesów

  • udział w procesie rozwoju i wdrażania nowych rozwiązań

  • opracowywanie dokumentację 2D i 3D realizowanych projektów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne – automatyka lub pokrewne

  • znajomość zagadnień automatyki, elektrotechniki, elektroniki, mechaniki

  • znajomość systemów SCADA/HMI

  • znajomość przemysłowych protokołów transmisyjnych

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • uprawnienia SEP E1 do 1 kV

  • znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • znajomość oprogramowania do projektowania (SeeElectrical, SolidWorks)

  • doświadczenie na stanowisku projektanta lub konstruktora

To oferujemy

  • możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy oraz doświadczenia w międzynarodowej firmie

  • przeszkolenie oraz pracę w profesjonalnym zespole

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • pakiet benefitów firmowych (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, bony świąteczne)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • program usprawnień pracowniczych

  • szkolenia wewnętrzne

Etapy rekrutacji
1

selekcja i kontakt z wybranymi kandydatami

2

spotkanie online

3

spotkanie w siedzibie firmy

4

informacja zwrotna