Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Automatyki i Sterowania

Krajowa Grupa Spożywcza S.A.

  • Stargard

    Stargard, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • analiza i kontrola układów regulacyjnych w procesach produkcyjnych

  • nadzór nad przeglądami technicznymi, konserwacjami oraz naprawami maszyn i urządzeń

  • utrzymanie sprawności maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • diagnostyka i usuwanie przyczyn awarii elektrycznych

  • wykonywanie przeglądów prewencyjnych i okresowych

  • wykonywanie remontów, przeglądów oraz napraw, wzorcowanie urządzeń automatyki przemysłowej

  • prowadzenie dokumentacji technicznej związanej z naprawami oraz przeglądami maszyn

  • nadzorowanie rozruchu linii produkcyjnych oraz jej późniejszej pracy w zakresie obsługi elektrycznej i elektronicznej

  • dokonywanie zmian programowych w sterownikach PLC oraz urządzeniach pomiarowych

  • odpowiednie ustawienie maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz ich modernizowanie

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: automatyka, mechatronika, elektronika, elektryka lub pokrewne)

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • biegła obsługa komputera oraz pakietu MS Office

  • umiejętność pracy w zespole

  • odpowiedzialność, sumienność, skrupulatność

To oferujemy

  • szereg szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie podstawowe oraz premię uzależnioną od efektów pracy

  • szeroki pakiet benefitów (PPE, Opieka Medyczna)

  • pakiet świadczeń socjalnych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • dodatkowy urlop

Krajowa Grupa Spożywcza S.A., zbudowana na bazie Krajowej Spółki Cukrowej S.A., jej strukturach oraz zapleczu administracyjnym jest liderem w Polsce w branży rolno - spożywczej w segmentach: cukrowym, słodyczy, zbożowo-młynarskim, nasiennym, skrobiowym oraz rolnym. Krajowa Grupa Spożywcza S.A to także największy w Polsce i jeden z największych co do wielkości producentów cukru w Europie. Krajowa Grupa Spożywcza to silny, narodowy koncern rolno-spożywczy, którego misją jest najwyższej jakości produkcja rolno-spożywcza dla odbiorców przemysłowych i indywidualnych.

Przewiń do profilu firmy