Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Automatyki

ILLUSTRO Doradztwo S.C.O firmie

  • Kazimierza Wielka
    Kazimierza Wielka, świętokrzyskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, specjalizującego się w branżach: elektrotechnika, automatyka i robotyka, dynamicznie rozwijającej się firmy znanej na rynku krajowym i międzynarodowym, poszukujemy Kandydata na stanowisko: Specjalisty ds. Automatyki

Miejsce pracy: okolice Tarnowa

Rekrutację prowadzi ILLUSTRO Doradztwo S.C. - firma z sukcesem rekrutująca specjalistów od ponad 15 lat.

Kandydaci aplikując o pracę za naszym pośrednictwem zyskują:

• pewność, że ich aplikacja zawsze zostanie przez nas rozpatrzona

• odpowiedzi na pytania pojawiające się w procesie rekrutacyjnym

• dostęp do innych ofert pracy od najlepszych pracodawców

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zaaplikowania!

Twój zakres obowiązków

  • Współdziałanie w zespołach projektowych w zakresie automatyki i robotyki przemysłowej, na terenie Polski i za granicą (ok. 50% pracy jest w delegacjach, w większości krajowych)
  • Dobór urządzeń do układów automatyki przemysłowej
  • Programowanie, instalowanie oraz uruchamianie układów sterowania automatyki przemysłowej
  • Diagnozowanie stanu technicznego i serwisowanie układów automatyki przemysłowej,
  • Zapewnienie wsparcia technicznego dla pozostałych działów firmy, w zakresie automatyki przemysłowej

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe inżynierskie - automatyka i robotyka, mechatronika lub pokrewne
  • Uprawnienia SEP E1 (do 1 kV), i umiejętność odczytywania dokumentacji elektrycznej
  • Doświadczenie w pracy ze sterownikami PLC (Siemens S7)
  • Doświadczenie w wykonywaniu systemów wizualizacji przemysłowej HMI i SCADA oraz znajomość budowy i konfiguracji sieci przemysłowych Profinet, Profibus, Modbus, I/O-Link
  • Dyspozycyjność do wyjazdów krajowych i zagranicznych (przewaga delegacji krajowych)
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Doświadczenie w programowaniu robotów przemysłowych
  • Praktyczne doświadczenie na stanowisku automatyka programisty minimum 1 rok

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dużej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Dostęp do profesjonalnych narzędzi pracy
  • Szkolenia dopasowane do potrzeb pracowników
  • Dofinansowanie pakietu MultiSport

Informacji w sprawie rekrutacji udziela:

Sandra Samsel, tel. 574 474 789

ILLUSTRO Doradztwo S.C.

Rekrutację prowadzi agencja ILLUSTRO Doradztwo S.C.

To firma z ponad 15-letnim doświadczeniem, działająca w branży szkoleń, doradztwa personalnego i rekrutacji specjalistów.

Kandydaci aplikując o pracę za naszym pośrednictwem mają pewność, że ich aplikacja zawsze zostanie rozpatrzona przez pracodawcę. Kandydaci mając kontakt do naszych rekruterów, mogą zawsze zadać pytania odnośnie oferty pracy, jak również otrzymać merytoryczne wsparcie w całym procesie rekrutacyjnym.

Ponadto kandydaci aplikując za naszym pośrednictwem zyskują dostęp do innych ofert pracy, od najlepszych pracodawców.

Zapraszamy!

Aktualne oferty pracodawcy
KRAZ: 6257

Specjalista ds. Automatyki, Kazimierza Wielka