Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Automatyki

Janaszek Electric Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin
    Lublin, lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Terminowa realizacja prac zleconych w trybie awaryjnym, pilnym oraz zwykłym
  • Prowadzenie wszelkiej niezbędnej dokumentacji związanej z obiektem, w którym była realizowana praca
  • Utrzymywanie bieżącego kontaktu z osobami współpracującymi przy realizacji poszczególnych projektów
  • Konserwacja oraz serwis urządzeń oraz rozdzielnic nietrakcyjnej automatyki kolejowej
  • Prace związane z lokalizacją uszkodzeń kabli energetycznych oraz transmisyjnych w torach czynnych.
  • Prace bieżące związane z transmisją światłowodową oraz radiową w obrębie obiektów kolejowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne w specjalności: automatyka przemysłowa / elektronika przemysłowa / elektrotechnika
  • Znajomość obsługi sterowników PLC, paneli operatorskich
  • Znajomość protokołów transmisji MODbus TCP / rs485 / CAN
  • Kwalifikacje: Grupa I E
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Samodzielność w działaniu, zdolność podejmowania decyzji
  • Umiejętność pracy w sytuacjach stresowych i pod presją czasu
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Możliwość rozwoju oraz nabycia doświadczenia

O nas

Firma Janaszek Electric sp. z o.o. specjalizuje się w serwisie elektroenergetycznym obiektów kolejowych oraz w precyzyjnym wykonywaniu nowoczesnych instalacji elektroenergetycznych oraz teletechnicznych. W związku z rozwojem firmy szukamy Elektromonterów do obsługi obiektów w zakresie konserwacji instalacji elektrycznej oraz obsługi systemów elektroenergetycznych.

Specjalista ds. Automatyki, Lublin